2726

شیرخشک کمکی میدی؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من هر وقت رازیانه میخوردم اصلا شیر نمیخورد حالش بد میشد کلا

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2728

عزیزم علایم رفلاکس رو کاملا چک کن و تحت نظر بگیر

بعدم تو طول روز مراقب باش خودت ببین چی خوردی

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

جاییش درد نمیکنه؟؟ مثلا به گوشش دست نمیزنه ؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
قبلأ کولیک داشت شیرم بالا میاورد ولی چند وقته خوب شده

عزیرم رفلاکس پنهان شیر بالا نمیاره

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
شیر خشکم میدم نمیخوره،دستش رو گوششه و گریه میکنه دکترم بردم گوشش رو دید گفت سالمه

دندون در نمیاره؟

بازم تاکید میکنم علایم رفلاکس پنهان چک کن گلم

شیر خشکم میدم نمیخوره،دستش رو گوششه و گریه میکنه دکترم بردم گوشش رو دید گفت سالمه

پیش متخصص بردی؟ ؟ پسر منم گوش درد داشت اصلا شیر نمیخورد فقط گریه میکرد، گریه هم زیاد میکنه؟؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
پیش متخصص بردی؟ ؟ پسر منم گوش درد داشت اصلا شیر نمیخورد فقط گریه میکرد، گریه هم زیاد میکنه؟؟

بله متخصص بردم،گریه زیاد نمیکنه ولی وقتی به گریه میفته دیگه آروم نمیشه شما چیکار کردید که خوب شد؟؟

دندون در نمیاره؟ بازم تاکید میکنم علایم رفلاکس پنهان چک کن گلم

رفلاکس باعث میشه بچه همش شیر بخواد نه اینکه نخوره، پسر من رفلاکس داشت دائما دوس داشت شیر بخوره 

2706