2703
2553
عنوان

خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید یه قرص لاغری عاااااالی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 227744 بازدید | 200 پست
عزیزم اگه میخوای 7 الی 8 کیلو ظرف مدت کوتاهی کم کنی

و هیچ بیماری خاصی نداری تکرار میکنم اگه ماملا سالمی و قرصی مصرف نمیکنی

حتی مسکن برای سردرد یا قرص ال دی

به مدت 2 هفته میتونی با یک رژیم غذایی اینکار و کنی اما باید رژیم رو درست بر اساس کتاب انجام بدی

من به مدت 1 هفته 4 کیلو کم کردم همینطور پایین می اومدم که متاسفانه مسافرت رفتیم و.... نشد
خیلی راضی بودم
چون مشکل معده دارم هر رژیم ی رو هم نمیتونم بگیرم
اسمش رژیم دکتر اتکینز گرسنگی هم نداره میتونین به اندازه سیری غذا بخورید
اما بازم قید میکنم کتابش رو کامل مطالعه کنید و قرص های مولتی ویتامین هم یادتون نره

و از همه مهمتر رعایت خوردن اب به میزان 12-16 لیوان در روزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم و یکی از اقوام استفاده کردن..

تاثیر رد اکتیل رو به چشمم دیدم...

دو روز اول تغییری احساس نمیکنی ، از روز سوم اشتها به خوردن غذا نداری..

دیگه از چیزای شیرین و پر کالری خوشت نمیاد..

باید سعی کنی از این موقعیت استفاده کنی و فقط چیزای کم کالری و مقوی بخوری که یهو ضعف نکنی..

کم خوابی میاره..یعنی اگه شب ساعت 12 بخوابی صبح 5-6 سرحال و شاداب از خواب پا میشی..

مثله همه داروهای لاغری با قطع قرص اثرش هم از بین میره .

اون موقع بهتره ورزش کنی ..

خواهرم ایناحدودا در ماه 6-7 کیلو کم کرده بودن .. خواهرم دو دوره پشت سر هم استفاده کرد.. یک دوره هم بعد از عید استفاده کرد.

وزنش از 76 به 59 رسیده . ( هر دوره تقریبا یه ماهه)

قیمتشم فکر کنم 100 تومن بود و از داروخانه خرید.

2456
این طور که میگید فکر کنم رداکتیل مثل تنوئید میمونه
من چند سال پیش یه دوره تنوئید خوردم
عالی بود
چند شب اول خوابم نمیبرد و احساس میکردم تپش قلب دارم که بعد از بین رفت
اشتهام رو خیلی کم کرده بود وهی دهنم خشک میشد وتشنه ام میشد
ولی چند وقت پیش گرفتم هیچ کدم از علائم بالا را نداشتم لاغر هم نشدم

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
2714
من خیلی از این داروها و حتی رژیم اتکینزی رو که یکی از بچه ها گفته بود رو تجربه کردم ولی اثرشون موقتیه و بعد از یه مدت که بدنت عادت کنه دیگه تاثیری نداره
درمورد قرصهای چینی اینو باید بدونی که اکثرشون الان دیگه تقلبی هستن و توشون شیشه و مواد مخدر وجود داره که باعث کمی اشتها میشن
درمورد ونوستات هم که قبلا تحت نظر یه دکتر مصرف کرده بودم باید بگم که چربیهای قبلی رو دفع میکنه نه چربی غذایی رو که تازه خوردی
فلوکستین هم یه نوع آرامبخشه که روی اشتها تاثیر داره ولی نه چندان (مصرفش کردم)
دنبال تنوئید و ... نرو چون بیشتر از اینکه اون جلو اشتهاتو بگیره خودت سعی میکنی که زیاد نخوری
بهترین دارویی که الان توی بازار هست و قیمتش هم خیلی خوب و مناسبه کپسول سیبوتین 15 هست که دکتر بهم داده و با مصرف یک هفته ای اون همراه با رژیم پروتئین (البته روزای اول و دوم کمی ناخنک میزدم) 3 کیلو کم کردم
واقعا عالیه و کاملا جلو اشتها رو میگیره بطوریکه اگر ظهر یه کم زیاد بخوری دیگه شب به هیچ عنوان نمیتونی شام بخوری. فقط باید یه دون بعد از صبحانه خورده بشه و آب فراوان هم باید در طول روز بخوری چون شدیدا احساس تشنگی میکنی و دهانت خشک میشه
حتما هم ایرانیشو بخر (به هیچ عنوان خارجیشو نگیر) بسته 30تاییش 5700 تومنه و با مصرف یه دوره از اون هم اشتهات کم میشه و هم اینکه بعد از قطع کردنش اشتهای کاذبت دوباره برنمی گرده
منکه خیلی خیلی ازش راضیم
اینم رژیمی هست که درکنارش داشتم (هفته اول) ولی الان رژیم کم کالری بهم داده (1200کالری در روز)

صبحانه : 1 لیوان شیر پاستوریزه

نهار و شام: گوشت (مثلا 1 سیخ کباب برگ)- مرغ (نصف سینه)- ماهی (نصف قزل آلای بزرگ یا 1 عدد کوچک) بصورت آب پز، کبابی و یا بخارپز - نصف تن ماهی روغن گرفته

روز اول و دوم فقط همینها

روز سوم میوه اضافه میشه
کوچک: مثل گیلاس- گوجه سبز و یا آلبالو 12 عدد
متوسط: مثل سیب- زردآلو- شلیل و یا کیوی 3 عدد
بزرگ: مثل موز 1 عدد
هندوانه- خربزه و یا طالبی 2 قاچ معمولی

روز چهارم هم نصف لیوان ماست پاستوریزه - سالاد بدون سس و سبزی خوردن رو میتونی اضافه کنی

البته با مصرف این قرص همه اینا رو نمی تونی بخوری و کلی اضافه میاری

موفق باشی

اگر سوالی داشتی به اسم توی سایت برام پیغام بذار تا ببینم و تا جایی که میتونم بهت کمک کنم
عزیزم اطراف من آدمای زیادی وزن کم کردن چیزی که از همه مهمتره اینه که شما میخوای سریع وزن کم کنی ودر اصل براتون مهمه که سایزتون پایین بیاد ولاغریتون معلوم بشه پس با خوردن قرص به این نتیجه نمیرسین چون که وقتی با قرص وزن کم میکنین چربی ها ممکنه از بین بره و وزن کم بشه ولی چون که بدنت شل میشه و سفت نیست زیاد خودشو نشون نمیده بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که اولا یه رژیم حسابی بگیری مثله رژیم پروتئین یا رژیم کانادایی و ورزش زیاد تا میتونی، نیازیم نیست از خونه بری بیرون .مدام فعالیت کن ،برقص ،تا اونجا که میتونی وول بخور یه cd ورزشی بگیر و باهاش ورزش کن ببین چه جوری وزنت میاد پایین همراه با سایز .من همیشه گفتم اون چیزی که مهمه سایزه نه وزن چون کسی شما رو روی وزنه نمیبینه توی لیاس میبینه پس سایز مهمه .برای قرص خوردن هم به من توی تجربه ثابت شده ونوستات از همه بهتره به شرطی که غذای چرب نخوری ،آب هم فراموش نکن و البته مولتی ویتامین .ونوستات هر بسته 21 تایی 13000 تومان هستش میتونی روزی 3 تا بخوری ولی خواهر من روزی 1 دونه با رژیم خورد و خوبم نتیجه گرفت .موفق باشی.
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
من از red uctil واقعا معجزه دیدم نه تنها من بلکه چند نفر از دوستانم که اونها هم افزایش وزن داشتن استفاده کردن راضی بودن

در اصل این و مربی باشگاهی که قبلا میرفتم بهم معرفی کرد

چون واقعا به هیچ غذایی نمی تونستم نه بگم ولی الان اگرهم بخوام دیگه نمیتونم بیشتر از حجم معده ام بخورم

در ضمن از داروخونه ای که این قرصها رو میخرم که اتفاقا تینوئیت هم داشت وقتی پرسیدم عوارض کدوم یکی کمتره گفت رداکتیل
سوها جان این کوییک اسلیم اصل رو از کجا میخری؟ اینقدر تقلبیش زیاد شده که آدم نمیتونه اعتماد کنه. واسه منم خیلی تاثیر داشتو البته اوایلش که هنوز تقلبیش نیومده بود. چه طوری میشه اصلش رو از تقلبیش تشخیص داد؟

بچه ها یه چیزی بگین که یبوست نیاره. من یبس خدایی هستم!!!!!! :))
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
منم مثل فریما جان بهت ورزش همراه با رژیم کم کالری را پیشنهاد میدم ، برای من در یک ماه گذشته دو سایز تغییر داشته ، خصوصا که شما وزنت زیاد هم بالا نیست ، یک سی دی ورزش اروبیک بگیر و روزی یک ساعت باهاش تمرین کن ، باید حسابی عرق کنی و کالری بسوزونی و الا سایزت به این زودی ها پائین نمیاد

متاسفانه اکثر وزنی که در اثر داروها از بین میره اونم ماه اول از کم شدن آب بدنه ! من فکر میکنم برای اضافه وزن های زیر 10 کیلو قرص روش مناسبی نباشه و ورزش و کم خوری بهتر جواب بده ، اذیتت هم نمیکنه

من خودم تو 6 ماه 8 کیلو کم کردم ، اصلا بهم فشار نیومده ، تو هفته گذشته هم که اروبیک روزی یک ساعت کار میکنم سایزم خیلی خوب تغییر کرده . آب زیاد بخور ، دراز نشست هم روزی 50 تا فراموش نشود :)

¥ Doing what you like is freedom , Loving what you do is happiness ¥
2706