2410
2553
عنوان

خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید یه قرص لاغری عاااااالی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 227744 بازدید | 200 پست
دوست عزیز توصیه من به شما اینه که اول مطمئن باش که مشکل تیروئید ندارید چون اگر کم کاری تیروئید داشته باشین این دتروها اثر نمیکنن من خودم یک دوره سوپر اسلیم پارسال دور از چشم خونوادم که مخالف مصرفش بودن استفاده کردم وزن هم کم کردم اما باعث شد که بعد از اون مبتلا به کم کاری تیروئید بشم که دوباره وزنم برگشت تا 1 ماه قبل از استفاده از این قرص ازمایش کامل داده بودم و مشکلی نداشتم اما بعد از 3 ماه که از استفاده قرص از دادم تیروئیدم کم کار شده بود که الان دارم دارو استفاده میکنم بماند که چه بلاهای دیگه که سرم نیومد! بهتره با رژیم کم کالری و ورزشهای مناسب مخصوصا پیاده روی تو این هوای گرم!!! وزن کم کنید
سلام ، من هم پارسال پیش دکتر میبدی رفتم ، توی ماه اول 5 کیلو بدون رژیم و فقط باقرص کم کردم خدائی خیلی خوب بود اما باور کنید 5 نوع قرص میخوردم اما بعد از اینکه ول کردم دوباره و بدتر شدم و به این دلیل دیگه مصرف نکردم که واقعا قرصهاش روی سیستم هورمونی و ... تاثیر گذاشته بود . قرص ال کارنیتین، لووتیروکسین، فت برنر. فلوکسیتین ، قطره لیمو قطره زیره مثل زهرمار بود .ولی یه مدت پیش دکتر سید ضیاءالدین مظهری رفتم عالی بود عالی فقط با رژیم اصولی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
لوتیروکسین که هورمونیه و برای تیروئید میدن
فلوکستین هم آرامبخشه و روی اشتها در بعضی افراد تاثیر میذاره
اما کپسول سیبوتین 15 که دکتر به من داده واقعا جلوی اشتها رو میگیره و بهترین داروی ایرانی هست که برای لاغری استفاده میشه و از همه جدیدتره
البته فقط ایرانیش خوبه و خارجیهاش تاثیر آنچنانی ندارن
از همتون ممنونم
وای شیریت السادات راست میگی نمیدونم چی بخرم؟
باور کنید ورزش زیاد میکنم بیشتر از این دیگه نه در توانم هست نه وقتشودارم
fairyجان دارز نشست هم نمیتونم برم چون واقعا با دراز نشست کمر درد میگیرم
به نظرم استفاده از لووتیروکسین سر خود باید خیلی خطرناک باشه
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
2714
سلام قرص سیبوتین از بازار دارویی جمع آوری شده گویا فرمولاسیون مناسبی نداشته
قرص سیبوترامین (سیبوتین یا رداکتیل) یک ضداشتهای خوبه ولی در نظر داشته باش که محرک سیستم اعصاب مرکزی هم هست خوابتو کم میکنه و تپش قلب هم ایجاد میکنه
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
البته سوء تفاهم نشه قرص خوبیه نوع ایرانیش گویا مناسب نبوده
و صدالبته که هر قرصی عوارض خودش رو داره
من خودم از این قرص استفاده کردم و واقعا اشته رو کم میکنه
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2706