2733
2734
نه ابو نمیگم که خودم انجام بدم همون دکترو میکم با دستگاه جرم گیرش انجام میده 

نه خیلی خوبه حساس نباش

در عوض مطمئنی کارشو بلده

من گوش هام مستعد جرم هستن مرتب باید برم متخصص گوش

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
ببین دوستمون درست میگه ، شمااول برودکترببین چی میگه دلیلش چیه  مال من فقط بااین قرص خوب شد ، ص ...

سلام عزيزم

ببخشيد من به خاطر استفاده از گوش پاك كن گوشم قارچي شد ويه دوسالي هست درگيرم حالا از اون موقع تو گوشم صداي تپش ميشنوم انگار نبض ميزنه يا قلبم تو گوشمه وقتي سرم رو روبالشت ميذارم صدا بلند تر ميشه شما هم همين جوري بوديد؟

محتاج دعام🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم ببخشيد من به خاطر استفاده از گوش پاك كن گوشم قارچي شد ويه دوسالي هست درگيرم حالا از اون ...

بله عزیزم منم همیشه توی گوشم صدای تپش قلب بودخیلی اعصاب خوردکنه فقط باقرص اکتوسرک یابتاسرک خوب شدم

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
بله عزیزم منم همیشه توی گوشم صدای تپش قلب بودخیلی اعصاب خوردکنه فقط باقرص اکتوسرک یابتاسرک خوب شدم

ببخشيد ميشه بپرسم قبلأ هم مشكل گوش داشتيد يا يكدفعه شروع شد؟بعد دكتر گوش وحلق وبيني براتون تجويز كرد يا دكتر عمومي؟

محتاج دعام🙏
2731
ببخشيد ميشه بپرسم قبلأ هم مشكل گوش داشتيد يا يكدفعه شروع شد؟بعد دكتر گوش وحلق وبيني براتون تجويز كرد ...

دوسال بودکه این مشکلوداشتم دکترعمومی داد ، ولی دلایل مختلفی داره صدای گوش اما اکثرا بااین قرص خوب میشن البته اول بایدفشارخون چک بشه چون ممکنه مال فشاربالاباشه یامشکل ازشریان وریدی گردن باشه خیلی دلایل زیادی داره

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
سلام عزيزم ببخشيد من به خاطر استفاده از گوش پاك كن گوشم قارچي شد ويه دوسالي هست درگيرم حالا از اون ...

عزیزم ببخش تاپیکو بالا اوردم

دیدم مشکل منم از مشکل شماست 

مشکل گوشتون حل شد؟

منم انگار تپش قلبم تو گوشمه دستمو میزارم رو گردنم فشار میدم قطع میشه ولی دستمو بردارم دوباره صدا میده گوشم

از ناچاری ریپلایتون کردم ببینم مشکل گوشتون حل شد؟

برا من ۳ ساله دقیقا عذابم میده دکترم نمیدونه از چیه

2738
شما يكدفعه اين مشكل براتون پيش اومد يا اول گوشتون عفونتي چيزي پيدا كرده بود؟

برا من کاملا یهویی تابستان سال ۹۷ این مشکل بوجود اومد

۳ ساله درگیرشم

شبا بیشترتر اعصابمو خورد میکنه

تا دستمو رو گردنم فشار میدم قطع میشه تا دستمو برمیدارم شروع میکنه

فقطم گوش سمت چپمه

انگار رفتی سونوگرافی صدای ضربان قلب جنین گذاشتن گوش میدی

صدا اون شکلیه

ب همسرم گفتم قرص بتاسرک بخره ببینم فرقی میکنه

گرچه یه دوره خوردم خوب نشدم

برا من کاملا یهویی تابستان سال ۹۷ این مشکل بوجود اومد ۳ ساله درگیرشم شبا بیشترتر اعصابمو خورد میکن ...

الان چطوری شما ؟

منم این مشکلو دارم 

انگار گوشم کیپ شده 

نگران شدم خوندم تو نت یکی از علائم توموره و ....

چه بدونم من ترسوام

من وقتی سرو صدا باشه نمیشنوم 

موقع خوابم به جهت مخالفش بخوابم میشنوم 

عزیزم ببخش تاپیکو بالا اوردم دیدم مشکل منم از مشکل شماست  مشکل گوشتون حل شد؟ منم انگار تپش ق ...

شما ام آر آی و اینا هم انجام دادی ؟

منم همین مشکلو دارم

قبلا آدم حرص خور و عصبی ای بودم 

وقتی اینطور میشم بدتر میشه ، دکترا انگار چیزی نمیفهمن ازش

شما ام آر آی و اینا هم انجام دادی ؟ منم همین مشکلو دارم قبلا آدم حرص خور و عصبی ای بودم  وقت ...

من ام ار ای بخاطر گوشم ندادم

ولی همون دوره ها ام ار ای از بابت وسواسم به اینکه ام اس دارم یا نه 🤣دادم و مشکلی نداشتم

منم یشتر وقتی خسته ام صدا بیشتر میشه و اعصابم خورد بودنی بدتر میشه

2706