2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه صدای گوش خوبه یعنی تاثیریم داره؟؟

عزیزم سر خود قرص نخور احتمالا جرم گرفته

برو پیش متخصص گوش منم اینجور بودم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738
عزیزم سر خود قرص نخور احتمالا جرم گرفته برو پیش متخصص گوش منم اینجور بودم

من چند وقته پیشا رفتم جرم گوشامو خالی کردم قبلش صدا. میداد وقتی جرم‌گیری کردم بازم صدا میدادم اما نه زیاد الان شدت گرفته خیلی صدا میده 

🦇🦇
من چند وقته پیشا رفتم جرم گوشامو خالی کردم قبلش صدا. میداد وقتی جرم‌گیری کردم بازم صدا میدادم اما نه ...

من توی دو سه هفته دو بار برای یه گوش رفتم جرم گیری ربطی نداره احتمالا بازم جرم گرفته

حتما یه سر دکتر برو

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
شما چجوری صدا میداد گوشتون؟؟

ببین دوستمون درست میگه ، شمااول برودکترببین چی میگه دلیلش چیه 

مال من فقط بااین قرص خوب شد ، صدای تپش میداد به دلیل کم شدن مایع میانی گوشم

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
من توی دو سه هفته دو بار برای یه گوش رفتم جرم گیری ربطی نداره احتمالا بازم جرم گرفته حتما یه سر دکت ...

وووووای تروخدا نگوووو خیلی بده جرم گیری میگن‌ نباید همیشه انجامش داد،وقتیم میکنن تو گوشت خیلی بده انگاری میره تو مغزت😭😭

🦇🦇
وووووای تروخدا نگوووو خیلی بده جرم گیری میگن‌ نباید همیشه انجامش داد،وقتیم میکنن تو گوشت خیلی بده ان ...

نهههههه اصلا با آب نه ها خیلی خطرناکه

من متخصص یبار با قیچی و اینا یه بارم ساکشن برام انجام داد

گفتش شستشو با آب اشتباهه

نهههههه اصلا با آب نه ها خیلی خطرناکه من متخصص یبار با قیچی و اینا یه بارم ساکشن برام انجام داد گف ...

نه ابو نمیگم که خودم انجام بدم همون دکترو میکم با دستگاه جرم گیرش انجام میده 

🦇🦇
2706