2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علاقه خودت چیه؟به رشتش و محیط کاری بعدش علاقه داری؟

علاقه ک بله دارم ب نظرم به درد میخوره حتی اگه کار گیر نیاوردی

من که ب معلمی علاقه دارم یعنی ب امید اینکه استخدامی بیاد و تو اموزش پرورش بتونم معلم شم

عه😟اره درست میگی یعنی برم پس

طبق تجربه من اره اذیتم  با هاشون درسته هم سن خودمم هست و بزرگتر از خودمم حتی ولی ۸۰ درصدشون کوجکترن اصلا رفتارهاشون برام قابل هضم نیست

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2738

منم ترم ۶ روانشناسی پیام نورم.اگر ادامه بدی وقصد کار کردن داشته باشی بازار کارش خوبه. بنظرم بیشتر از این پشت کنکور نمون . تاحالا ۴ ترم خونده بودی. 

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
طبق تجربه من اره اذیتم  با هاشون درسته هم سن خودمم هست و بزرگتر از خودمم حتی ولی ۸۰ درصدشون کوج ...

ببخشید سوال میپرسم 

چند ساله هستن بیشتر همکلاساتون؟ 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
چند سال چشت کنکوری موندی یعنی اختلاف سنی زیاد داشتی باشون؟

پشت کنکور نبودم لیسانس مو گرفتم بعدش رفتم یک رشته دیگه حالا تو این رشته با اونها هستم.پنج،شش سال الان هم ک دیگه دهه هشتادی ها اومدن

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
یعنی حتی اگه پارتی داشته باشی کار گیر نمیاد معلمی؟

پارتی که داشته باشی حله 😜

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2706