2726
عنوان

تشکیل نشدن قلب

298 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها 

امروز رفتم سونو 7 هفته بودم دکترگفت قلب تشکیل نشده وجنین مرده برو سقط کن ولی یه چیزی که عجیبه اینکه میگفت تا امروز رشد داشته و دقیقا سنش به رشدش میخوره بنظر شما داروهامو قطع کنم یا ادامه بدم شیاف و استزادیول استفاده میکنم خودم میگم یع هفته دیگه صبرکنم البته دکترم کفت دوس داری یه هفته صبرکن ولی من میگم امیدوارنباش شماها نظرتون چیه

خدا بزرگه یه هفته هم صبر کن اگه نشد برای سقط اقدام کن

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یسری از بچه ها قلبشون دیر تشکیل میشه که اینها نابعه میشن ی دوهفته صبر کن عزیزم ان شاالله که خیرو عافیته

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

عزیزم تا ده هفته صبر کن من دفعه قبل دقیقا مثل تو بهم گفتم سقط کردم ولی دوستم سقط نکرد ده هفته قلبش میزد الان یه پسر خوشگل داره

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2706