2410
2553

رو چه حسابی آدم باید ببخشه بدی های دیگرانو میشه بگید بلکه دلمون اروم بشه

لایک نکن خواهر من 🤨

اگه اینجوریه که خدا هم نباید ببخشه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اول اینکه خدا بخشندس  و از خطاهای بزرگ ما میگذره و روح خدا در ما دمیده شده پس بهتره ما هم بخشنده باشیم دوم اینکه با کینه نگه داشتن و ...فقط خودت اذیت میشی

بچه ها سلام...🙋‍♀️

من که نمیبخشم دوس ندارم ببخشم ...سپردم بخدا خودش آدمشون کنخ

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2714
قابل دل سوختن نیست دلتو سوزوندن 

عزیزم فکر کن یک مار نیشت زده، تو چیکار می کنی؟ دنبال مار می دوی و گیرش میاری و حسابشو می رسی و انتقام می گیری ؟ یا اینکه سم رو از بدنت خارج می کنی و جلو انتشار اون رو می گیری. 

به بدی که دیگران در حقت می کنن اینطوری نگاه کن، به خاطر سلامتی و زندگیه خودت اون سم رو از بدنت خارج کن 

من زود می‌بخشم کلا ولی چند نفر رو هرگززززززززز چنان دلم شکست که هم خودش هم بچه هاش نفرین کردم و وا ...

آره بخدا گاهی هر چقدر زور میزنی میبینی دلت اونقدر بزرگ نیست که ببخشی وبگذری 

لایک نکن خواهر من 🤨
عزیزم فکر کن یک مار نیشت زده، تو چیکار می کنی؟ دنبال مار می دوی و گیرش میاری و حسابشو می رسی و انتقا ...

خیلی مثال خوبی زدی ولی ای کاش میتونستم حداقل به خودم صدمه نمیزدم .....😔😔😔😔😔

لایک نکن خواهر من 🤨

من همیشه میگم نمیبخشم خیلی هم نفرین میکنم ولی آخرش به این نتیجه میرسم که با بخشیدن یا نبخشیدن من هیچ اتفاقی نمیوفته طرف مقابل اگه به بدترین بلاها گرفتار. بشه چی به من میرسه؟؟ نهایت دو روز دلم خنک میشه همین آیا روزهای از دست رفته من جوونی و آرامشی که از دست دادم برمیگرده؟؟؟ با این حال بازم ببخشش در کار نیست واگذار میکنم به خدا 

2706