2726

اسي ببخشيد

سلام وقت بخیر

سه ماهه پریودیيش نهم هرماه بود این ماه پنجم شد روز اول ودوم سوم خونریزی زیاد داشت از روز سوم خونریزیش خیلی کم شده وقبل پریودی خوراکی سرد زیاد خورده ي مشكلي هم داشت خيلي استرس و ناراحتي داشته ممكنه از استرس باشه دل درد هم داره

روز اولش خيلي دل درد داش

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمک رو چند روزه خیلی کم کردم ولی عصبی اصلا نمیشم😔خداکنه پایین بیاد

ببین هرچیزی ک نمک توش،داشته باشه برات بده مثلا تمرو الوچه

سرم ک نزدی تواین روزا؟

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
ببین هرچیزی ک نمک توش،داشته باشه برات بده مثلا تمرو الوچه سرم ک نزدی تواین روزا؟

نه سرم نزدم ولی خب تا همین چندروز پیش وحشتناک نمک میخوردم چندروزه خیلی کم کردم

👪

من فشارم از اول بارداری همش 14 هست چون قبلا سقط داشتم بدون فکر و خیال بازم استرس دارم. نمکم کم مصرف میکنم. الان که تو هفت ماهم پاهام ورم داره. ولی جز اسپرین 160 چیزی مصرف نمیکنم. 

دخترک و پسرکم تمام دارایی من    
من فشارم از اول بارداری همش 14 هست چون قبلا سقط داشتم بدون فکر و خیال بازم استرس دارم. نمکم کم مصرف ...

من اصلا استرسی ندارم یا عصبی نمیشم نمیدونم چرا همینجوری داره بالا میره😔ی آزمایش ادرار اورژانسی دادم عصرباید ببرم بهش نشون بدم دوباره فشارمو بگیره اگه خدای نکرده مشکلی باشه احتمالا دارو میده دیگه

منم پاهامو صورتم ورم داره 

👪
عزیزم دکتر به شما گفته ک سزارین میشی بخاطر فشار بالا؟

احتمالا برای شما همون مصرف نمکه. رعایت کنی درست میشه

در مورد سزارین چیزی نگفته خودم که از اول سزارینو ترجیح میدادم ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتم چیکار کنم

البته داروی خاصی هم نمیده همون اسپرین احتمالا

دخترک و پسرکم تمام دارایی من    
2706