2726

دیشب تو یکی از تاپیکا یه نفر گفت با اون چیزی ک تو سایت دیده فرق داشته جنسم خوب نبوده

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من چيزي زياد خريدم ازش ولي مانتو و لباس نه هرچي خريدم خوب و عالي بوده ولي قيمتاش بالاتر از بقيه جاه ...

پس چرا میخربد؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

من میخوام تابلو بگیرم نمیدونم واقعا خوبن یا نه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
مانتو هاش شیکن ولی نمیدونم جنسشون خوبه یا نه 

دی جی کلا فقط تو‌تخفیفاش اونم یه سزی چیزای خاص خوبت ولی همشون کیفیت ندارن من شلوار خریدم جین زده بود زارا ولی ساخت ایران بود

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

لباس فقط یه زیر دکمه برای دخترم خریدم مارک ادمک عالی بود ولی بقیه چیزا کلی چیز  ازش خریدم و راضیم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2706