2733
2734
عنوان

چه فکرای عجیبی تو بچگی میکردید؟!😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر میکردم از زیر گردنم تا پایین چند بخشه که با تخته های چوبی از هم جدا شده تو یه بخشش میوه هایی که میخورم میره تو یه بخشش آب میره و به همین منوال🙁

فکر میکردم زن و شوهر به محض اینکه ازدواج کردن و خانمه حلقه کرد تو انگشتش بچه دار میشه و بچش از نافش به دنیا میاد😖

لایک نکن عشقم😚
@آدامـســـبـادکـنـکـی     به افتخار تو تاپیک زدم عشقم😍

اااااای جوووون دلم مررررررسی 

فکر نمیکردم در این حد خنگ باشیااااا😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738

من فکر میکردم اگه برم تو کوچه بازی کنم مدیرمون از تلوزیون منو میبینه فردا توبیخم میکنه 😁😁😁😁یعنی خاک عالم تو مخم😐😐😐

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

من بچه بودم داداشم گولم زد یه شماره دادم گفت این شماره خونه خداست زنگ بزن هر آرزویی داری بگو منم چادر پوشیدم زنگ زدم یه آقایی گوشی رو برداشت گفتم سلام با خدا کار داشتم گوشی رو بدش ،گفت بچه قطع کن

من تنها فکری که از بچگی تا الان تو ذهنمه و ولم نمیکنه اینه که تو دستشویی یهو یه دست از چاه بیاد بیرون منو بگیره همیشه این تایم مفرح و مفید زندگی رو با ترس سپری کردم😅😅😅😭😭😭

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2706