2410
2553

چه فکرایی میکردید که الان یادتون میاد خندتون میگیره

من همیشه فکر میکردم فکر میکردم این که میگن چرخش براتون بچرخه برا همه جا کاربرد داره یه بار به مامان نی نی گفتم وای جدید به دنیا اومده؟ چرخش براتون بچرخه خاله😂

یا فکر میکردم اگه دونه پرتقال یا میوه بخورم تو دلم درخت اون میوه رشد میکنه برا همین اول دونه میخوردم بعد یکم اب میخوردم مینشستم بی حرکت تو حیاط آفتاب بخوره بهم درختم در بیاد😂یه بار از شدت نور آفتاب خون دماغ شدم وقتی به مامانم قضیه گفتم نمی دونست بخنده یا به حال تک دخترش که خنگه غصه بخوره😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من فک میکردم اگ سکه بکارم درختش در میاد و پولدار میشم چ سکه هایی که تو باغچه قدیمی خونمون کاشتمو سبز نشد🤣🤣🤣

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

مثلا یکی میگفت میخایم خونمونو ببریم چندماه میرفتم تو فکر که چجوری میخان خونه رو بلند کنن از اینجا ببرن😖😖😖😖

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706