1421
1411

چه فکرایی میکردید که الان یادتون میاد خندتون میگیره

من همیشه فکر میکردم فکر میکردم این که میگن چرخش براتون بچرخه برا همه جا کاربرد داره یه بار به مامان نی نی گفتم وای جدید به دنیا اومده؟ چرخش براتون بچرخه خاله😂

یا فکر میکردم اگه دونه پرتقال یا میوه بخورم تو دلم درخت اون میوه رشد میکنه برا همین اول دونه میخوردم بعد یکم اب میخوردم مینشستم بی حرکت تو حیاط آفتاب بخوره بهم درختم در بیاد😂یه بار از شدت نور آفتاب خون دماغ شدم وقتی به مامانم قضیه گفتم نمی دونست بخنده یا به حال تک دخترش که خنگه غصه بخوره😂

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1432

من فک میکردم اگ سکه بکارم درختش در میاد و پولدار میشم چ سکه هایی که تو باغچه قدیمی خونمون کاشتمو سبز نشد🤣🤣🤣

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
1376

مثلا یکی میگفت میخایم خونمونو ببریم چندماه میرفتم تو فکر که چجوری میخان خونه رو بلند کنن از اینجا ببرن😖😖😖😖

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
1427
يا توي دسشويي سوالاي مذهبي ميومد تو ذهنم احساس گناه ميكردم😂😂

منم هنوزم همینجوریم😂

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1391