2737
2734
عنوان

مادرای با تجربه توروخدا کمکم کنید

216 بازدید | 29 پست

بچه ام امروز یک ماهه شده.دوسه روزه که شب ها شروع میکنه به گریه کردن. اونم گریه ی شدید و بی دلیل.نیم ساعت میخوابه باز شروع به گریه میکنه.چیکار کنم؟؟؟؟؟

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچس دیگه تا شش ماه اینطوریه هر دقیقه ی  چیزش میشه دقیقم نمیتونی بگی چشه.دختر من جورررری گریه میکرد وحشتنااااک چند تا سونوگرافی دادیم خدا رو شکر چیزیش نبود.تو سیرش کن جاشو خشک نگه دار داروهای دلدردش بده بقیشم تحمل کن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

داروی دلدردم گریپ میکسچر خارجی بهش بده

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
اثر داره؟؟چقدر بهش بدم؟چه زمانی؟

من پسرم ب دنیا اومد از اول بردم تحت نظر متخصص گوارش کودکان شربت زینوکولیک داد گفت هروقت شبا خیلی بی تابی کرد خیلی گریه کرد ی سیسی بهش زینوکولیک بده واقعا تاثیر گذار بود آنی ساکت میشد

2706