2410
2553

کیه😕😕😕😕😕

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اولین دختری نبود که دیده بودم ولی اولین دختری بود که براش چند شب تا صبح نخوابیدم و به عکسش زل میزدم

دوسش داشتم

اولین هام رو همش با اون تجربه کردم .. در جواب اینکه میگفتم عاشقم

میگفت من دوست دارم ولی عاشقت نیستم

همینم برای من بس بود ولی خب میدونستم این جواب یه پیام دیگه داره نه دوست داشتن

غرورم رو زیر پا گذاشتم

ده بار ازش خواستگاری کردم(در طول 3سال) هر ده بار با شک میگفت باید فکر کنم و بعد از چند روز جوابش منفی بود

و خودش بازم بعد مدتی میگفت دلم برات تنگ شده و زنگ میزد و منم که عاشق بودم مگه میتونستم که جواب ندم؟!

نمیدونم هیچ وقت نفمیدیم چرا جوابش بهم منفی بود

البته حدس های میزدم، از اینکه عاشق یکی دیگست، تا از وضعیت مالیم میترسه و اینکه به خاطر رشتش شاید در اینده درامدش از من بیشتر باشه، مخالف احتمالی خانواده من وووو

ولی همه اینا حدسه

.

.

الان یک سال از اخرین صحبت مشترکمون میگذره و من هنوز به هیچ دختری جز اون نمیتونم فکر کنم

چند وقت دیگه تولدشه؟ به نظرتون گل بخرم ناشناس بفرستم براش تبریک بگم؟ یا شعر بگم براش؟ یا داخل شبکه اجتماعی هام تبریک بگم(چون مطمعنم چک میکنه)؟ یا اصلا پیام ندم؟

و یک سوال مهم تر

به نظر شما چرا بهم جواب رد داد؟

2714

بعضیا تحت شرایط بدی هستن شاید اون دختر دوستش داشته ی شرایطی باعث شده اینطور بشه مثلا من یکیو میشناسم که یک نفرو دوست داشت خیلیم زیاد اما خانواده دختر اگه میفهمیدن با یکی دوست شده سرشو قطع میکردن...یا تو بعضی خانواده ها ازدواج و رابطه فقط فامیلی بابه...نباید یک طرفه به قاضی رفت ...بنظرم باید این اقا بگرده علت رو پیدا کنه اگه واقعااا دوستش داره...با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه...شاید اون طفلیم دوستش داره که هر چند وقت بهش پیام میده ولی تا یاد مشکلش میوفته باز پشیمون میشه...گفتن خانم با تردید و بعد چند روز جواب منفی میداده...مسلما اگه دختر دوستش نداشته برای همیشه ی نه میگفته پس دخترم عاشقشه هم میخواد داشته باشه اونو هم یه چیزی مانعش میشه ....

خداجونم...مرسی که هوای زندگیمو داشتی از اینجا به بعدم توکلم به خودته...مثل زمانی که گریه میکردم و تو با دستای مهربونت اشکامو پاک میکردی و خط خنده رو روی لبام طراحی میکردی....مثل لحظه ای که همسرم رو تو مسیر زندگیم قرار دادی تا من از چشمانش برق خوشبختی و عشق و احساس کنم و عاشقانه ترین زندگی رو باهاش بسازم....مثل وقتی که مادرمو شفا دادی وقتی که معجزه امام حسین و بهم نشون دادی مامانم کلا بیماریش از بین رفت...مثل وقتی که منو با خنده دخترم یکبار دیگه عاشق کردی..دخترم که چشماش مثل پدرشه و نگاهش دلمو میلرزونه و من و وامی داره تا یه بار دیگه نفس عمیق بکشم از ته ته دلم جایی که پر از پاکی و صداقته عمق وجودم لب بزنم..شکرت..شکرت که هوای زندگیمو داری تو بهترین همراه زندگیم هستی...😊😍                                                            من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد