2726
عنوان

خانوماااا علت ش چیع.؟؟

140 بازدید | 22 پست

سلام من ۸ روزه از قاعدگی ام میگذره و نشدم و صورتمم خیلی جوش زده ببینید این جوشا علتش هورمونیه؟! میتونین از رو ظاهرش تشخیص بدیت؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

اسي ببخشيد

سلام وقت بخیر

سه ماهه پریودیيش نهم هرماه بود این ماه پنجم شد روز اول ودوم سوم خونریزی زیاد داشت از روز سوم خونریزیش خیلی کم شده وقبل پریودی خوراکی سرد زیاد خورده ي مشكلي هم داشت خيلي استرس و ناراحتي داشته ممكنه از استرس باشه دل درد هم داره

روز اولش خيلي دل درد داش

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااای مثل صورت من شده😐😐 

صورتم انقددددد صافف بود بدون جوش یهووووو اینجوری شدم

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
وااای مثل صورت من شده😐😐 

کمپرس یخ بذار

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌
فایده نداره 😭

من قبلا زیاد جوش میزدم هم موقع بندانداخت هم نزدیک پری،،کمپرس یخ گذاشتم الان نزدیک پری ک میشه دوتا جوش ریز درمیارم ک خودشونم از بین میرن...بعد بندانداختنم صورتمو با آب خیلی سرد میشورم..پوستم صافه صافه

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌
من قبلا زیاد جوش میزدم هم موقع بندانداخت هم نزدیک پری،،کمپرس یخ گذاشتم الان نزدیک پری ک میشه دوتا جو ...

اهان ممنونم عزیزم

عکستو پاک کردی؟منم آخه اینجوری شدم یهو پوستم جوشی شده

اره پاککردم اومدی بگو بزارم

2706