1464
1411

اونی ک خیلی اهل بگو بخند و شوخ طبع و ی جورابی ساده بنظر میاد یا اونی ک سر سنگین هس و ی جورابی مغرور و کم حرف اهل احترام گذاشتن هم هس 

شما ب کدوم شخصیت بیشتر احترام میزارین 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

1436
8

ببین انگار خصوصیات شوهر خواهرمو و دوست پسرمو گفتی 

دوست پسر من اولیه ویعنی واقعا کسی نیست باش بد باشه و خیلی هم با احترام و مهربونه دختر عموهام دوست پسر منو بیشتر دوست دارن تا شوهر خواهرم 

ولی شوهر خواهرم خیلی کم حرف و عنقه احترام میزاره ولی من واقعا باهاش راحت نیستم و ازش خوشم نمیاد خیلی خشکه

باز میشه این در  صبح میشه این شب   صبر داشته باش!
1418

خودم از دسته دوم هستم

ولي به دسته اول بيشتر احترام ميزارم به شخصه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
خانوما شما از آدم مغرور خوشتون میاد یعنی ؟؟؟

مغرور نه میدونی یکی که ته وجودش حرف معنی دار داشته باشه بگه به شخصه از ادم های لوده بدم میاد که همه چی رو سرسری نگاه میکنن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....

ترکیبی ب قول دوستمون😂

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
1437