2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
بچه ها دعایی هست که زبون مدیرمو بتونم ببیندم ومحبتش بهم بیشتربشه//مسئله عشقی نیستااا.کاریه

زیاد دور و برش نرو .کمی کم محلی کن ولی بی احترامی نکن...والا دعا و اینا وجود خارجی نداره 

من یک بانوی مستقل هستم🥰             https://eitaa.com/kimiyamobile
بچه ها دعایی هست که زبون مدیرمو بتونم ببیندم ومحبتش بهم بیشتربشه//مسئله عشقی نیستااا.کاریه

الان اين تاپيك خاله زنكي نيست مثلا؟. 😐😐

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

نه گلم اینجا شانسیه کی چی بره...

یا شایدم چون دروغ نمیگیم کسی جذب تاپیکمون نمیشه و جواب نمیدن 

من هم تاپیک سوال داشتم هم خاله زنکی 😑جفتش تقریبا بی جواب موند🙂

ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...
الان اين تاپيك خاله زنكي نيست مثلا؟. 😐😐

خاله زنکیه؟؟؟ایاگفتم چیکارکنم مدیرم مثلا سمت من بیاد بامن خوب بشه.گفتم یه درخواستی ازش دارم.میخوام اونو قبول کنه.واقعا متاسفم که فرق خاله زنکیاروتشخیص نمیدید

زیاد دور و برش نرو .کمی کم محلی کن ولی بی احترامی نکن...والا دعا و اینا وجود خارجی نداره 

فایده نداره.زیاد بی  محلی کردم.تهدید به اخراج کرد.البته پیش خودم نه پیش واسطه.یه مدت خوب شدم.دوباره تبعیدم کردبه طبقه ای که دوست ندارم وخودشم اینومیدونه.من قدیمی ترین نیرومرکزم.البته سنم زیادنیستاا مرکز تازه تاسیسه 3.4ساله

بی محلیه کمم کردم بازم فایده نداره.

2706