1472
1411

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

بفرمایید در خدمتیم☺🌹

شروع تناسب جسمیم 7/7/۹۷ 🏃‍   شروع تناسب روح با جسمم ۱۸/۶/۹۸ ☺☺(اگر خدا بخواهد) فهمیدم که میشه همه چیزو عوض کرد حتی خودمو... اومدم تا تغییر کنم نه همه چیزو بپذیرم و ثابت کنم💟 اصلا اثبات بیگناهی خودم یا گناهکار بودن بقیه چه ثمره ای داره؟! از یک نقطه ای باید خودساختن رو شروع کرد😊 خودت رو بساز(تو فقط میتونی خودت رو قضاوت کنی و تغییر بدی)
بچه ها دعایی هست که زبون مدیرمو بتونم ببیندم ومحبتش بهم بیشتربشه//مسئله عشقی نیستااا.کاریه

نادعلی بخون

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....
بچه ها دعایی هست که زبون مدیرمو بتونم ببیندم ومحبتش بهم بیشتربشه//مسئله عشقی نیستااا.کاریه

زیاد دور و برش نرو .کمی کم محلی کن ولی بی احترامی نکن...والا دعا و اینا وجود خارجی نداره 

شروع تناسب جسمیم 7/7/۹۷ 🏃‍   شروع تناسب روح با جسمم ۱۸/۶/۹۸ ☺☺(اگر خدا بخواهد) فهمیدم که میشه همه چیزو عوض کرد حتی خودمو... اومدم تا تغییر کنم نه همه چیزو بپذیرم و ثابت کنم💟 اصلا اثبات بیگناهی خودم یا گناهکار بودن بقیه چه ثمره ای داره؟! از یک نقطه ای باید خودساختن رو شروع کرد😊 خودت رو بساز(تو فقط میتونی خودت رو قضاوت کنی و تغییر بدی)

الان اين تاپيك خاله زنكي نيست مثلا؟. 😐😐

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
1444

نه گلم اینجا شانسیه کی چی بره...

یا شایدم چون دروغ نمیگیم کسی جذب تاپیکمون نمیشه و جواب نمیدن 

من هم تاپیک سوال داشتم هم خاله زنکی 😑جفتش تقریبا بی جواب موند🙂

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...
الان اين تاپيك خاله زنكي نيست مثلا؟. 😐😐

خاله زنکیه؟؟؟ایاگفتم چیکارکنم مدیرم مثلا سمت من بیاد بامن خوب بشه.گفتم یه درخواستی ازش دارم.میخوام اونو قبول کنه.واقعا متاسفم که فرق خاله زنکیاروتشخیص نمیدید

زیاد دور و برش نرو .کمی کم محلی کن ولی بی احترامی نکن...والا دعا و اینا وجود خارجی نداره 

فایده نداره.زیاد بی  محلی کردم.تهدید به اخراج کرد.البته پیش خودم نه پیش واسطه.یه مدت خوب شدم.دوباره تبعیدم کردبه طبقه ای که دوست ندارم وخودشم اینومیدونه.من قدیمی ترین نیرومرکزم.البته سنم زیادنیستاا مرکز تازه تاسیسه 3.4ساله

بی محلیه کمم کردم بازم فایده نداره.

1474
قبل درخواست بخونم یعنی؟؟برای چی خوبه؟؟؟

کلامن به نیت اینکه این کارانجام نشه میخوندم

ولی کلامیکن شبه جمعه چهارده باربخونی اون طرفی که میخای به حرفت گوش میده 

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....

تندرفتم..خودشم الان گفت عصبانیتمو دارم کنترل میکنم.دعوام شد.اماالان رفتم اروم بود.خودم خجالت کشیدم.بنظرت گیام بدم عذرخواهی کنم؟یه وقت اخراجم نکنه  

کلامن به نیت اینکه این کارانجام نشه میخوندم ولی کلامیکن شبه جمعه چهارده باربخونی اون طرفی که میخای ...

میدونم.خودشم میدونه ازاین جاییی که هستم راضی نیستم.اماعلتشو نمیدونم.لجبازی بامنه.تنبیهه.خودش میگه چون نیرونیس.امامن حرفشوباورندارم

تندرفتم..خودشم الان گفت عصبانیتمو دارم کنترل میکنم.دعوام شد.اماالان رفتم اروم بود.خودم خجالت کشیدم.ب ...

اصلا به روی خودتم نیار😁❤

اصلا به روی خودتم نیار😁❤

چرا>؟؟گفتم عذرخواهی کنم که  وم باشه برم درخواست بدم

هم اینکه یه وقت فردااخراجم نکنه.چون تواین 4سال که اذیتااکردم واذیتاکرد   اخه مادوتا عین کارد وپنیریم.خودشم یه بارگفت اینو

ولی خومنکه مرض ندارم.لابدجایی حقم خورده شده.الانم که تبعیدشدم جایی که دوستت ندارم خب سرکوچیگترین چیزعصبی میشم وقتی اینجارودوست ندارم

1457