2733
2734
عنوان

مانتو چین دار کمکم

175 بازدید | 11 پست

خانومای عزیز کمکم  کنید میخام برا عیدم مانتو بدوزم اگه هر کس عکسی یا مدل خوشگلی داره  بهم بگین و این که چه رنگایی باشه خودم رنگای زنده رو میپسندم و اینکه اصلللللللا تو انتخاب لباس مهارت ندارم و بد سلیقه 😣😣😢😢😢 و اینم بگم که رنگ پوستم گندمی روشنه

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

هر ساد رنگای کدر رو انتخاب میکردم از امسال تصمیم گرفتم رنگای زنده و شاد بپوشم 

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رنگ خردلی 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
برای عیدت؟دقیقا کدوم عید؟

نوروز دیگه چون هر سال صبر میکنم دم عید خرید میکنیم لباسای خودم و پسرم و کللللللللـــــــی تنقلاتو میوه واسه عید چون مهمون زززیاد میاد وبا این همه خرید دیگه بیچاره شوهرم چند ساله لباس نخریده امسال میخام از الان برا خودم و پسرم لباسمون رو اماده کنیم تا عید بتونه برا خودش لباس بخره

2738
 نوروز دیگه چون هر سال صبر میکنم دم عید خرید میکنیم لباسای خودم و پسرم و کللللللللـــــــی تنقل ...

افرییین،چه خانم خوبی،،،منم یکی دوساله شوهرم عیدا لباس نمیگیره که ما بگیریم،،منم باید لحظه اخر بگیرم چون اگه یکماه قبلم که بگیرم طاقت نمیارم میپوشمش کهنه میشه

بگو الهی امین
افرییین،چه خانم خوبی،،،منم یکی دوساله شوهرم عیدا لباس نمیگیره که ما بگیریم،،منم باید لحظه اخر بگیرم ...

چاره چیه من اصلا به مد روز اهمیت نمیدم هر چی بهم بیاد