2703
2553
عنوان

عطر گرمی

426 بازدید | 17 پست

عطر گرمی چنل و اسپلندور خریدم ۱۶ میلش شد ۱۰۰ تومن حالا شوهرم گیر داده گرون خریدی واقعا گرونه انقد؟

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
با فاصله بزن لک نمیشه  گرونی شم بیخیال شو اگه بوش و دوست داری

یعنی چقد باید فاصله بدم اخه اینجوری که دیگه بوش نمیمونه

2714
فيكساتورشو قاطي كردي؟اگه كيفيتش خوبه  قيمتش هم خوبه من ميخرم عطر گرمي

فیکساتور چیه اولین باره گرمی میخرم.شما میلی چند میخری

فیکساتور چیه اولین باره گرمی میخرم.شما میلی چند میخری

جداي عطر، برات ي ماده بايد بفرسته كه عطرو رقيق ميكنه خودت قاطي ميكني توي ظرفش  ديگه لكه نميمونه روي لباس ، چربيشو ميگيره، من بلك افغانو ٢٠ ميل ميگيرم، عطراي ديگه ١٠-١٥، عطرايي هم كه نميدونم اساسنسش چجوريه بوش در حد ١-٢ ميل ميخرم امتحان كنم بعدا خودم اومد بيشترشو ميگيرم 

جداي عطر، برات ي ماده بايد بفرسته كه عطرو رقيق ميكنه خودت قاطي ميكني توي ظرفش  ديگه لكه نم ...

از اونجا که خریدم خودش یه کم الکل قاطی کرد اما حس میکنم کم زده چون لکه میمونه.۲۰ میل چند میگیری

از اونجا که خریدم خودش یه کم الکل قاطی کرد اما حس میکنم کم زده چون لکه میمونه.۲۰ میل چند میگیری

عطراي مختلف قيمتاي مختلف داره ديگه، ي سايت ماه٢٤ من ميگيرم برام پست ميكنه برو ببين قيمتاشو 

عطراي مختلف قيمتاي مختلف داره ديگه، ي سايت ماه٢٤ من ميگيرم برام پست ميكنه برو ببين قيمتاشو 

هزینه پستم داره¿من گرون خریدم حیف شد
بستگي داره چقدر خريد كني من چون با دوستام ميخرم يهو ٤٠٠-٥٠٠ تومن ميشه هزينه پست نميگيره 

شما چقد الکل قاطیش میکنه من اخه از فاصله دورم میزنم باز لک میندازه خیلی چربه انگار خودم گفتم الکل کم بزن برا موندگاریش

2706