1600
1609
عنوان

دوستای گلم اسم پسر هم وزن دانیال

214 بازدید | 33 پست

اخرش ال داشته باشه خیلی بهتره

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیران زایمان اولم خیلی سخت بود..برا اسون بودن ایندفه زایمانم یه صلوات بفرستین..حاجت رواشین ایشالا..آمیین

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

عقیل عادل

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️
1522
عقیل عادل

یکم قدیمیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیران زایمان اولم خیلی سخت بود..برا اسون بودن ایندفه زایمانم یه صلوات بفرستین..حاجت رواشین ایشالا..آمیین
1615
🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523

واست توی ثبت احوال سرچ کردم اسم هایی که آخرشون ال هست همینا هستن 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

الیاس 

یحیی 

بنیامین 

یوسف 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
1578