2733
2734
عنوان

نمیدونم باردارم

162 بازدید | 23 پست

سلام سی.ویک مردادپریودشدم تاامروزکه هشتمه نشدم.27شهریورلکه بینی داشتم.شش مهرآزبتادادم یک بودمنفی..دکترگف عفونت شدیدداری قرص داد..آمپول پروژسترون زدم دوتا ..ولی من فک میکنم باردارم ولی نشون نداده ..بنظرتون داروهارابخورم..

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍

خب  یکی دو روز صبر کن بعد بی بی چک دوباره تست کن ولی احتمالا برای آمپول هم هست که هنوز پری نشدی🤔

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
خب  یکی دو روز صبر کن بعد بی بی چک دوباره تست کن ولی احتمالا برای آمپول هم هست که هنوز پری نشدی ...

آمپول داده که یعنی پریودشم...سابقه نداشتم انقدعقب بندازم...ترشحات زیاددارم

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی دکتر گفت عفونت داری با خودم گفتم با وجود عفونت که احتمال  بارداری نیست دارو داد یه هفته خوردم بعد که پریودم عقب افتاد رفتم سریع آز دادم گفت بارداری. همون موقع زنگ زدم اطلاعات دارویی گفت داروت رو قطع کن البته الان اسم دارو یادم نیست .بعد هم که رفتم دکتر گفت اشکالی نداره یه هفته خوردی

2731
آمپول داده که یعنی پریودشم...سابقه نداشتم انقدعقب بندازم...ترشحات زیاددارم

منم وقتی پری نمیشدم دکترم آمپول میداد ولی نتیجه نمیگرفتم پری نمیشدم تا جایی که دکترم یه بار میگفت احتمالا باردارم ولی آزمایش نشون نمیده فرستادم سونو😁

بعدم آمپول برای تنظیمه

احتمالا اومده تنظیماتو درست کنه زده خرابش کرده😉

میتونی ۵ روز از عصاره ۱۵ قاشق کنجد استفاده کنی کمک میکنه که اگه باردار نیستی پری بشی

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
منم وقتی پری نمیشدم دکترم آمپول میداد ولی نتیجه نمیگرفتم پری نمیشدم تا جایی که دکترم یه بار میگفت اح ...

آخه میدونی. آجی ازبس شنیدم گفتن بتابعدرفته بالامیترسم نکنه باشم وپاشم الکی قرص بخورم

من وقتی دکتر گفت عفونت داری با خودم گفتم با وجود عفونت که احتمال  بارداری نیست دارو داد یه هفته ...

واقعااااااا؟؟؟؟ چندوقت بعدتاخیررفتی

من وقتی دکتر گفت عفونت داری با خودم گفتم با وجود عفونت که احتمال  بارداری نیست دارو داد یه هفته ...

لگن ورونام دردمیکنه 

2738
آخه میدونی. آجی ازبس شنیدم گفتن بتابعدرفته بالامیترسم نکنه باشم وپاشم الکی قرص بخورم

اره عزیزم کاملا درک میکنم

مخصوصا که ادم منتظر هم باشه😅 خیلی سخته

حالا اگه عفونت اذیتت نمیکنه یه کوچولو صبر کن دوباره بی بی چک بزار  

یا برو تو نت سرچ کن اطلاعات دارو هات رو ببین اگه برای بارداری ضرر نداره استفاده کن

اره عزیزم کاملا درک میکنم مخصوصا که ادم منتظر هم باشه😅 خیلی سخته حالا اگه عفونت اذیتت نمیکنه ی ...

آره واقعاااااا....نه اذیت نیستم گلم بلاتکلیفم به این دکترااعتمادی نیست تازه گف منفیه پاپ اسمیرم گرف

قبل ازاینکه بفهمی عفونت داری ب بارداری شک داشتی ؟؟علائمتابگوعزیزم

آره واقعاااااا....نه اذیت نیستم گلم بلاتکلیفم به این دکترااعتمادی نیست تازه گف منفیه پاپ اسمیرم گرف

خب نتیجه پاپ اسمیرت نیومده؟ 

پاپ اسمیر باعث سقط نمیشه؟🤔

خب نتیجه پاپ اسمیرت نیومده؟  پاپ اسمیر باعث سقط نمیشه؟🤔

نه بهم گفت بیستم جوابش میاد...بخدااسترس دارم نکنه باردارباشم و چ اشتباهی کردم گذاشتم معاینه کرد

نه بهم گفت بیستم جوابش میاد...بخدااسترس دارم نکنه باردارباشم و چ اشتباهی کردم گذاشتم معاینه کرد

😶😶😶😶😶😶

2706