2733
2739

حقوق در صورتی ک ازمون وکالت شرکت کنم 

و روانسناسی در صورتی که تا اخر ادامش بدم..

حالا کدوم بهتره؟ 

به نظرم جفتش با روحیم سازگاره..

ب نظر شما کدوم بازارکارش بهتره؟

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

حقوق

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق روانشناسی ام و دنبال رشته مورد علاقم میرم😎

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2731
وکالت قبول شی ک عالیه...من یه ترم دگ تموم میکنم ارزومه قبول شم وکالت

انشالله قبول شی عزیزم

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞
2738

استرس و اضطراب و رقابت توی وکالت خیلی بیشتره 

باید روحیه جنگجو داشته باشی و روابط عمومی خیلی قوی ، حساس هم نباشی زود بهت بر بخوره اما درآمدش خوبه 

روانشناسی باید بیشتر درس بخونی یعنی ترجیحا باید تا دکترا بخونی ، استرس کاریش کمتره ، رقابت هم هست اما مثل حقوق با همکاران طرف مقابل هم قرار نمی گیرید 

درآمدش کمتر از وکالت هست 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد