2726

خواهرم باردار شده و میخواد دندونش رو ایمپلنت کنه نوبتم زده از قبل حالا میشه انجام بده؟میترسه بمونه بعد بارداری لثش صاف بشه

نه‌ فککنم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لثم مگه صاف میشه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728

نه  اصلا ممکنه لثه عفونت کنه دارو بهش میدن برای جلوگیری از عفونت 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
شما انجام دادیت؟یا اطلاع دقیقی در این مورد داریت؟

بله عزیزم انجام دادم الان نه سال ۹۲ دندون عصب کشی کردم و پر کردم و یه واحد هم ایمپلنت کردم.☺️✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
اها خیلی خوبه  بعد پایه ایمپلنتت بود تو دوران بارداری؟

ببین چون یهویی باردار شدم وقت نکردم قبلش دندونمو درستش کنم یه کوچولو شکسته بود و ریشش هم خراب بود تو بارداری ریشه رو کشید و پایه گذاشت و ایمپلنت کرد.

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
ببین چون یهویی باردار شدم وقت نکردم قبلش دندونمو درستش کنم یه کوچولو شکسته بود و ریشش هم خراب ب ...

سلام دوست عزیز دندون شما که میگید ریشه اش خراب بود یعنی به عصب رسیده بود نمی تونستید عصب کشی کنید بعد روکش کنید ؟ دکتر این راه رو به شما پیشنهاد نداد؟

چرا ایمپلنت کردید؟

آخه دندون من 5 سال پیش عصب کشی کردم حالام نصفیش شکسته دکترم میگه روکش کن اما 2-3 سال بیشتر عمر نمیکنه منم چون سال دیگه قصد بارداری دارم می ترسم توی بارداری دوباره خراب بشه

حالا خودم میخوام ایمپلنت کنم.

شما ایمپلنت تان خوب بود عفونت نکرد

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...