2737
2734
عنوان

خانوما کیا بدن سازی کار میکنن؟

482 بازدید | 28 پست

برای فرم دهی بدن مخصوصن سینه بنظرتون ورزش تاثیرداره؟ چ مدت باید کاربشه؟ مثلن در طول روز چ ورزش هایی و چ،تایمی باید انجام بشه

♥️♥️

تاثیر داره خیلی زیاد ولی مدتش تو بدن هرکی متفاوته

حداقل دو یا سه ماه

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوسه،ماه هر روز اگ کارکنم درست میشه بعد همیشه باید ادامش بدم؟

نه هر روز  هر روز

اگه به خودت زیادی ام فشار بیاره استوپ میکنه یا ترک میخوره

ورزش مناسب و درست انتخاب کنی و حرکات و درست انجام بدی نیازی به هرروز نیست

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
2738
وای خدایا کاش منم دیگه شروع کنم 

اگرم باشگاه نمیتونی بری یه اَپ اندروید هست که بهت برنامه ورزشی میده کار باهاشم خیلی سادست خودشم یاداور داره

فقط بدون شروع کردی نباید ول کنی که اگه ول‌کنی از قبل بدتر میشی  دو سه ماه که بری قشنگ خودت حس ...

ینی تا اخر عمر باید ادامه داد؟ شاید نشه خب

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

اگه برنامه ات درست باشه و تمرین هارو درست انجام بدی و تغذیه مناسب داشته باشی بعد ۶ ماه تعقییر خودت حس میکنی من ۲ سال بدنسازی کار میکنم بدنم فرم گرفته از ماه دیگه میخوام برم بادی پامپ

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706