2737
2734
عنوان

ده روز زودتر از موعدم پریود شدم

523 بازدید | 10 پست

ده روز زود تر از موعدم پریود شدم برای بارداری اقدام میکنم 6 روز بعد اقدام افتادم به لکه بینی بعدشم خونریزی و پریود شدم کسی دلیلشا میدونه دفه اولم بود که اقدام کردم .اینم بگم تنبلی تخمدان داشتم و دکتر برام قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کرد؟

واقعا نمی وونم منم دو دکره پیش ۶ روز عقب انداختم بعد ماه پیش ۶ روز جلو انداختم گاهی ام تخمدانم تیر می کشه فک کنم کیست هام بزرگتر شده 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

اسي جان ببخشيد

بچه ها ابجيم پريوديش سه ماهه نهم ماه بود ايم ماه افتاد پنجم و فقطروز اول و دوم وسوم خونريزي شديد داشت اما تا الان همش دل درد داره ويه مشكلي پيش اومده استرس و ناراحتي داره
ميشه خونريزي كمش بخاطره همين استرس باشه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسي جان ببخشيد بچه ها ابجيم پريوديش سه ماهه نهم ماه بود ايم ماه افتاد پنجم و فقطروز اول و دوم وسوم ...

شاید از منی ریخته تو رحمش مثه من هورموناش قاطی کردن منم این سری. پریودیم با همه وقتا فرق میکنه

برو سونو بده

پارسال رفتم سه تا کیست تو تخمدان هام بود گفت بعد دو ماه دارو بخور بیا دوباره یونو ولی داروش کپسول بود منم ی مشکلی دارم همه چی تو گلوم گیر می کنه هی باید برم پیش تل گیر برا همین کپسولاش نخوردم دیگه ام چون یونوام ازاد بود و کرون نتونستم برم البته تا ۶ ماه کاملا یر وقت بود پریودم ولی از دو ماه پیش بهم ریخت دعا کن یا خوب شم خود ب خود یا پولدار شم برم سونو

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2738
من سونو رفتم تو بیمارستان 12 تومن گرفت

خب شما بیمه داشتی شاید من پارسال رفتم ۸۸ تومن