2726

سلام.من خودم چند روزه مریضم و واقعا تو اینجور موارد نمیتونم ی طرفه قاضی بشم و نظر بدم ازم خواست مشاوره بدم گفتم تا فردا مهلت بده حالم خوب نیس.

ایشون طلاق گرفتن جوونن طبق گفته دوستم که ایشونو کامل میشناسن ۲۹سالشه و تو طلاق کاملا حق با ایشون بوده

مهریه به اندازع تاریخ تولدشون بوده

حالا با وجود۲۹سالشون۱۳۶۹تا اینا میشه

همه رو

بخشیده ففقط۷۰تا مونده

اون هفتاد تا رو تازه اقدام کرده

میگه تازه کار کردم پول جمع کردم وکیل گزفتم اقدام کردم

بعد شش سال...مورد سوالشون اینه

بعد هشت ماه دادگاه اقساط زده برای پسره

پسره هی زنگ میزنه به وکیل که ببخشه مهرشو

چون تازه ازدواح کرده گویا بچه دار شه وسعش نمیرسه مهریه روبده

دختره که بهم زنگ زد گفت من سهمالارث پدریمم تو خونه اون هدر شد

منو بیچاره کرده

حالا هی زنگ میزنه من دلم میگیره

حس میکنم کینه ای ام

حس میکنم ببخشم

من خودم موندم چی بگم

بگم ببخش

بیچاره هودش اواره است چون خاهر دوستمه اشنایی دارم باهاش

بگم نبخش دلیل چی بگم...

شما بودی چی میگفتی

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نبخشه به هیچ عنوان. 

سهم الارث پدریشوتو اون خونه گذاشته. اعصاب و روانشو گذاشته با توجه به اینکه میگی مرد مقصر طلاق بوده. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
نباید ببخشه بالاخره برای زندگی بعد جدایی به یه پشتوانه نیاز داره 

بیچاره میگه بعد شش سال کار کردن تونستم حق دادگاه و هزینه بدم بذارم اجرا...ینی شش سال اوارگی در به دری...

من چون زیاد فضول نیسم

خودش ولی میگفت چیا سرش اومده

میگفت بعد دادگاه رفت محل کار سابقش همکاراش زنگ زدن گفتن تهمت میزنه بهت

میگه من حتی همکارام نمیدونستن طلاق گرفتم

بعد به وکیلش گفته یا ببخشه یا بهش تهمت میزنم

اینم میگه من پاک پاکم ترس ندارم

میگه فقط دلم برای بچه اش میسوزه.

منم دیدم نمیتونم نظری بدم

گفتم ازتون مشورت بگیرم...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
نبخشه به هیچ عنوان.  سهم الارث پدریشوتو اون خونه گذاشته. اعصاب و روانشو گذاشته با توجه به اینک ...

تو طلاقنامه زدن که مقصر طلاق مرد عسش...میگه بخاطر همین ادله من. سریع طلاق گرفتم...

سال۸۵س که عروس شده سهم الارثش حدودا ده بیس تومن بوده انگاری گرفته ازش

جهیزیه و بقیه وسایلشم نیاورده مونده خونه اونا....

تو طلاقنامه زدن که مقصر طلاق مرد عسش...میگه بخاطر همین ادله من. سریع طلاق گرفتم... سال۸۵س که عروس ش ...

خوب پس دیگه اصلا جای سوال نداره. نبخشه تمام. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
بیچاره میگه بعد شش سال کار کردن تونستم حق دادگاه و هزینه بدم بذارم اجرا...ینی شش سال اوارگی در به در ...

وای از دست این اقایون که معلوم نیست چشونه و چی از زندگی میخوان . بیشترشم تقصیر مادراشونه که با تربیتای منحصر به فرد و عالیشون یه مشت بچه ننه بی مسئولیت که اسم مرد و یدک میکشن بار آوردن و تحویل جامعه دادن تا ملکه عذاب دختر مردم بشه .