2737
2734
عنوان

میدونم خیلی خرم که میام اینجا میگم

490 بازدید | 19 پست

میدونم ولی میشه دعا کنین شوهرم بیاد اشتی کنه و منتمو بکشه و خونه رو جدا کنه خواهش میکنم دعا کنین برام چون هنوز دوستش دارم نصیحتم نکنین فقط دعا کنین هرکی دعا کرد بگه منم براش دعا کنم

چرا خر باشی بلانسبتت عزیزم 

انشالله ک مشکلاتت حل بشه و زندگیت همونجور ک دوست داری بشه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

عزیزم ا زخدا خواستم هر چی دوست داری برات بشه

انشاالله و البته به صلاحت باشه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعا مي کنم اونقدر قوي بشي نيازي به شوهرت نداشته باشي

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2738

دور از جونت عزیزم این چه حرفیه 

ایشالا درست میشه نگران نباش ، بسپار به خدا

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

دعا ميكنم هرچي صلاحه همون بشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

انشاا عزیزم . از ته دلم خواستم . میفهمم چی میگی❤

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
2706