2737
2734
عنوان

از دست پسر پرحرفم چیکار کنم😩

356 بازدید | 39 پست

ی جمله ای رو صد بار باید بگه تا قشنگ هک شه رو مغز ادم

مثلا داشت تی وی میدید گوسفند رو نشون داده اومده ب من میگه مامان ببعی میگم اره عزیزم ببعی نگا چ نازه  ب ۱۰ ثانیه نکشید دوباره گفت عه مامانی ببعی گفتم اره ببعیه نگاش کن قشنگ  ب جان خودم دوباره گفت مامان ببعی 😐با دستم نشون میده ک قشنگ حالیم بشه😓منم گفتم اره دیدم عزیزم فهمیدم زده زیر گریه ک چرا تو نمیگی ببعی 😩🤯

بخدا مغزمو میخوره 😓😓😓

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه شون همینن😂😂😂

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731

واي عزيييييزم😂😂😂😂🤣🤣

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

خب بچه اس

چند سالشه?

یاد اون ویدیو افتادم که پسره هی میگفت گنجشک ... 😅

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738
چند سالشه؟ پسرا یکم تمرکزشون کمتره

۲ سال

تمرکز داره از من توقع داره مثه خودش پرحرف باشم 

حالا گاهی وقتا میشینم باهاش حرف میزنم اصلا محلمم نمیده😑

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

پسر دوساله منم اینجوریع پیام بازرگانی میده باید کنارش بشینم زل بزنم به تلویزیون و ذوق کنم اونم به من زل میزنه ببینه تلویزیونو نگاه میکنم یا نه 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2706