2733
2734
عنوان

سوراخ کردن گوش نوزاد دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 66 پست

عزیزم بهترین کارو میکنی. علم نوین میگه کودک و نوزاد چون درکی از زیبایی و زیور نداره، بع گوشواره و درد حاصل از سوراخ کردن به چشم غل  و زنجیر نگاه مطکنه و براش دردناکه. منم نینیم دختر باشه سوراخ نمیکنن

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر ندارم ولى رفتم دانشگاه گوشامو سوراخ كردم بدم ميومد النم هر نوزادى ببينم گوشاش سوراخه دلم ميسوزه

از نظر روانشناسی هم میگن تا زیر سه سال سوراخ نکنید بچه واسش حکم تنبیه داره

اصلا دلم نمیاد نمیدونم چرا

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

ببر یه جای خوب. در حد چند ثانیه انجام میشه. درد هم نداره. دختر من فقط برا این که سرش رو محکم نگه داشتیم بهش بر خورد و گریه کرد. ولش که کردیم آروم شد.

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2731
دختر من هفت ماهش بود اذیت نشد همون لحظه ی ذره گریه کرد و تموم شد  ببین سوراخم کنی باز ی عده می ...

هفت ماهگی زیاده گلم بچه بیشترمیفهمه دو سه ماهگی خیلی خوبه گریه ش کمترازیه دقیقه س 

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام

بچه اس عروسک که نیست بخوای الکی زجرش بدی که خوشگل بشه اونم به خاطر حرف مردم!والا گوشواره تو گوش دختربچه زیبایی هم نداره از اون حالت معصومیت کودکانه اش کم میکنه!من خودم ۱۹ سالم بود دلم گوشواره خواست همونجا رفتم واسم سوراخ کردن دردم نداشت!خودمم بهش گفتم کجا رو سوراخ کنه بالا و پایین نباشه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738
از نظر روانشناسی هم میگن تا زیر سه سال سوراخ نکنید بچه واسش حکم تنبیه داره اصلا دلم نمیاد نمیدونم چ ...

ببین منم این چیزا رو خوندم ولی بچه تا وقتی ک تکلم نداره حافظه هم نداره پس یادش نمیمونه من دخترمو محکم گرفتم تو بغلم باهاش حرف میزدم قربون صدقه ش میرفتم بچه ها از نوزادی حالت چهره مادر و تشخیص میدن من با اینکه خودم روانشناسی خوندم بهت میگم همه حرفای روانشناسا هم درست نیست

الان سروراخ کنی بهتره چون گوشتش نرمه زود خوب میشه.دخترم هفت روزه بود مادرم سوراخ کرد

با دست یعنی مدل سنتی با نخ و سوزن؟؟

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
مرسی عزیزم 

قربونت 

هیییییچ کاری نداره

اما خب شما مامانشی دلت نمیاد

من گوش خودم با سوزن سوراخ کردم هیچی هم نفهمیدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
از نظر روانشناسی هم میگن تا زیر سه سال سوراخ نکنید بچه واسش حکم تنبیه داره اصلا دلم نمیاد نمیدونم چ ...

نوزادکه باشه دردش سی ثانیه س عزیزم ...دخترخودم و جاریم نوزادی سوراخ کردیم گوششونو  ولی خاله م ترسید سراخ نکرده الان دخترش کلاس پنجمه انقددخترش میتزسه میگه هیچ وقت سوراخ نمیکنم...بازم هر چی خودت میدونی

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام
2706