2726
عنوان

سوراخ کردن گوش نوزاد دختر

328 بازدید | 66 پست

سلام خانما

من دخترم سه ماهشه

همه بهم میگن چرا گوشش رو سوراخ نمیکنی ولی من دلم نمیاد سوراخ کنم دخترم اذیت بشه گفتم میذارم هروقت خودش بزرگ شد دلش خواست سوراخ کنه ولی اینکه همه میگن سوراخ کن کلافم کرده

شماها کی گوش دختراتون رو سوراخ کردید؟

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی از مردم  کلا عادت دارن  درباره  هر موضوع  مرتبط و غیر مرتبطی  نظر کارشناسی بدن .......😒

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

کاری نداره که

خودت نبر بده یکی دیگه ببره

اگه نزدیکم بودی خودم میومدم برات سوراخ میکردم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

بزرگ بشه به احتمال خیلی زیاد دلش میخواد و درد و ترس هم داره. من حدود چهار ماهگی شب عید غدیر گوشش رو سوراخ کردم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

دختر من هفت ماهش بود اذیت نشد همون لحظه ی ذره گریه کرد و تموم شد 

ببین سوراخم کنی باز ی عده میگن چرا سوراخ کردی چ جوری دلت اومد پس حرف مفت همیشه هست ببین خودت چی دوست داری

من چون خودم تو بچگی گوشم سوراخ شده بود دوست داشتم دخترمم بچگیش باشه ک خاطره بدی براش نمونه 

عزیزم الان که خوبه چون لاله ی گوشش خیلی نرم  تازه اذیت نمیشه..من خودم گوش دخترگلمو دوماهگی با نخ و سوزن سوراخ کردم البته باید با الکل سفید ضدعفونی کنید.دخترجاریم هم سه ماهگی سوراخ کرد 

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام

من دخترم یه ماهشه فکر کنم چهار پنج سالگی گوششو سوراخ کنم قدیما با سوزن سوراخ میکردن واسه همین میگفتن نوزاد باشه دردش نیاد الان که دیگه بی حسی و دستگاه مخصوص هست چرا عجله کنم , 

2706