2737
2734
عنوان

کدبانوهایی که برای مهمون ناخونده همیشه آمادن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست دارم وسواس باشم توکارای خونه،تاهمیشه تمیز بمونه خونه ام

ن بابااصلا خوب نیست داغون میشی من فرشمم سفیده

ی تار مو ببینم باید کل خونرو جارووووو بزنم تا ب دلم بچسبه 

ما ک کلا از همون اول ب دوطرف گفتیم از ناخونده خوشمون نمیاد  از صب بگید اکه قراره بیاید ولی باز همیشه ترسش باهامه🤣

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
2728

اصلا چرا باید مهمون خبر نداده بیاد. واقعا فاز اینایی که یه دفعه جلو در ظاهر میشن رو نمیفهمم.آخه هرچقدرم آدم اماده باشه و خونه تمییز باشه ممکنه برنامه یا مهمون دیگه ای داشته باشه!!!! .از مهمون سر زده متنفرم 😠😠😠😠

ما که در طول هفته سرکار هستیم 

دیگه تمیزکاری مال اخر هفته هست

راستش هر چی رو زمین و یا اشپزخونه باشه می اندازم تو یکی از اتاق ها در می بندم 10 دقیقه ایی  

دیگه واسه پذیرایی چون همیشه دسر درست می کنم یا کیک همیشه رو میزم پر 

ولی واسه شام نه اصلا راحت به طرف میگم یه وقت دیگه    چون اگه با استرس غذا درست کنم بد مزه میشه یا شل میشه

ن بابااصلا خوب نیست داغون میشی من فرشمم سفیده ی تار مو ببینم باید کل خونرو جارووووو بزنم تا ب دلم ...

خوب شماکه وسواسیدهمیشه تمیزه خونتون دیگه بنظرم بایدهمیشه منتظرمهمون ناخونده باشید؟

اصلا چرا باید مهمون خبر نداده بیاد. واقعا فاز اینایی که یه دفعه جلو در ظاهر میشن رو نمیفهمم.آخه هرچق ...

واقعا کار زشتیه مخصوصا الان با وجود تلفنو این همه پیام رسان اینترنتی ،مهمون حتما باید ریگی به کفش داشته باشه که سرزده بیاد تجربه ثابت کرده 😂😂😂😂 من خونه مامان هم خبر میدم و میرم‌.

2738

من چندشب پیش تمام وسایل یخچال وریخته بودم بیرون یخچالو شستم کلا همه آشپزخونه مو شستم همه وسایل توپذیرایی ولو بودن یهو ساعت ۱۰شب دوستم که همسایمونه سرزده اومد خیلی حالم گرفته شد اخه چکاریه ده شب،سرزده ،شوهرمم خونه باشه اه

من خونمم تمیز کنم حوصله مهمون ندارم چه برسه همهچی بهم ریخته باشه

تازه دوتا نی نی دارم شیطون 

کارامم تموم بشه دوش و حمام بچه ها و خواب غذا و کلی کار دیگه دارم 

تازه بعد همه اینا دوس دارم برم بیرون پاساژگردی تفریح و باز دلم نمیخواد کسی بیاد خونم

جاریامم باهام تو یه ساختمونن خیلی سعی کردن بیان خونم الان ۴ساله یجوری برخورد کردم که فقط عید به عید همین.

ینی بیشتر توضیح بده دوستم 

آخه یاد جاری محترم افتادم که سالها کارش این بود.بدترین موقع سر زده تشریف می آوردن و همه اتاقا و کمدها و یخچال و...چک می کردن بعد هم در مورد مرتب بودن متذکر می شدن تا حسابی مراحل خجالت دادن رو تکمیل کنند.😌😥🙄فرد محترم هیچ وقت این کارو نمی کنه .

2706