2726

خانما کدوماتون خونتون برا مهمون ناخونده همیشه تمیزه وباکی ندارید از اومدنش،چیکار میکنیدکه همیشه آماده باشین،واینکه ازمهمونای ناخوندتون بگیدوقتی براتون اومد خونتون چطوربود،تمیزیاشلخته،حالتون چطورشد؟؟

من پنجشنبه به پنجشنبه خونم رو تمیز میکنم 

مهمون ناخونده اگر بیاد خونش پا خودشه ...

واقعا به صلاح خودشونه که نیان چون من آمادگی ندارم

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا قبل اومدن بچه عالی بودم الان نه از یه روز قبل باید بهم بگن 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

سلام من هیییییچ وقت برای مهمون ناخونده آماده نیستم چون می خوام خونه برای مهمون برررررررق بزنه و همممممه چیز سر جاش باشه که با وجود تلاش شبانه روزی من ،دختر جان و همسر جان این اجازه رو نمی دن😁😁😁بنابراین استرس مهمون ناخوانده همیشه بامنه،با اینکه مهمون نواز و مهمون دوستم.

از صبح دارم تمیز میکنم ولی هنوز تموم نشده😭😭😭بچه نمی ذاره هی بغل میهواد😭😭😭😭

یه نوشابه انرژی زا خریدم ۱۲هزارتومن الان سه روزه توالت نرفتم تا خوب جذب شه        لعنتییی😂😂😂😂😂😂
سلام من هیییییچ وقت برای مهمون ناخونده آماده نیستم چون می خوام خونه برای مهمون برررررررق بزنه و هممم ...

وقتی خونه ام به دل خودم تمیزنیست ازصدای زنگ در استرس میگیرتم

منم بچه ندارم همیشه اماده باشم 😁 چون وسواسم و هر دیقه دستم ب ی گوشه خونس  خودم خسته شدم دگ🤦 ...

من دوست دارم وسواس باشم توکارای خونه،تاهمیشه تمیز بمونه خونه ام

2706