1600
1605

خانما کدوماتون خونتون برا مهمون ناخونده همیشه تمیزه وباکی ندارید از اومدنش،چیکار میکنیدکه همیشه آماده باشین،واینکه ازمهمونای ناخوندتون بگیدوقتی براتون اومد خونتون چطوربود،تمیزیاشلخته،حالتون چطورشد؟؟

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

سلام من هیییییچ وقت برای مهمون ناخونده آماده نیستم چون می خوام خونه برای مهمون برررررررق بزنه و همممممه چیز سر جاش باشه که با وجود تلاش شبانه روزی من ،دختر جان و همسر جان این اجازه رو نمی دن😁😁😁بنابراین استرس مهمون ناخوانده همیشه بامنه،با اینکه مهمون نواز و مهمون دوستم.

از صبح دارم تمیز میکنم ولی هنوز تموم نشده😭😭😭بچه نمی ذاره هی بغل میهواد😭😭😭😭

یه نوشابه انرژی زا خریدم ۱۲هزارتومن الان سه روزه توالت نرفتم تا خوب جذب شه        لعنتییی😂😂😂😂😂😂
سلام من هیییییچ وقت برای مهمون ناخونده آماده نیستم چون می خوام خونه برای مهمون برررررررق بزنه و هممم ...

وقتی خونه ام به دل خودم تمیزنیست ازصدای زنگ در استرس میگیرتم

1432
منم بچه ندارم همیشه اماده باشم 😁 چون وسواسم و هر دیقه دستم ب ی گوشه خونس  خودم خسته شدم دگ🤦 ...

من دوست دارم وسواس باشم توکارای خونه،تاهمیشه تمیز بمونه خونه ام

1403
من دوست دارم وسواس باشم توکارای خونه،تاهمیشه تمیز بمونه خونه ام

ن بابااصلا خوب نیست داغون میشی من فرشمم سفیده

ی تار مو ببینم باید کل خونرو جارووووو بزنم تا ب دلم بچسبه 

ما ک کلا از همون اول ب دوطرف گفتیم از ناخونده خوشمون نمیاد  از صب بگید اکه قراره بیاید ولی باز همیشه ترسش باهامه🤣

اصلا چرا باید مهمون خبر نداده بیاد. واقعا فاز اینایی که یه دفعه جلو در ظاهر میشن رو نمیفهمم.آخه هرچقدرم آدم اماده باشه و خونه تمییز باشه ممکنه برنامه یا مهمون دیگه ای داشته باشه!!!! .از مهمون سر زده متنفرم 😠😠😠😠

مجازات آدم دروغگو این نیست که کسی باورش نمیکنه. اینه که خودش نمیتونه حرف کسی رو باور بکنه........ 
1611