1600
1605

دخترم کلاس ششم از کلاس دوم تو همین مدرسه بوده دختر با ادبیه وآرومیه معاونو معلماشم همیشه از تربیتش تعریف میکنن البته تو خونه شیطونه ولی هم کلاسیاش تو جمع هاشون راهش نمیدن خیلی براش ناراحتم چی کار کنم

دختر من امسال پیش دبستانیه همش میگه بچه هام باهام بازی نمیکننن منم نمیدونم چیکار کنمم

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

خیلی بده ک ☹

بنظرم یه روز کیکی چیزی درست کن ببر مدرسه با هم بخورن(دخترت و همه همکلاسیا )

خودتم باش

چندبار اینکارو تکرار کنی فک کنم اوضاع بهتر شه

شنیدین دانشمندا و پژوهشگرا میگن صفحه گوشی ۳۰۰ برابر سنگ توالت میکروب داره 🤐                                                     من میگم زر میزنن 😁😁😁
1522
8
خیلی بده دختر کوچیکم پیش ۱ میره اون مشکلی نداره

ببین دختر من خیلی باهوشه از اول پر توقع بود  برای همین تو دوست شدن مشکل داره میخواد همه چی طبق نظرش باشه 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
مدرسه اجازه نمیده به نظرت خوبه دوستاشو دعوت کنم خونه

اگه خودت با یکی دوتا از مامانا، دوست باشی، سر صحبتو باز کنی، بمناسبت تولد یا هرجشن دیگه ای، خونتون دعوتشون کنی، مطمئنی باش بچه هاشونم با دخترت دوست میشن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
این اخلاق ورفتارش یه نعمت یه دوست صمیمی خودت تو کلاسش براش غیر مستقیم پیدا کن که رفتار وادب دوستش مو ...

غیر انتفاعی میره نصف کلاسشون دوست پسر دارن اونایی که ندارن میرن از سر کنجکاوی با اونا دوست میشن دختر منم تو این خطا نیست راهش نمیدن تو جمع هاشون

1523
مدرسه اجازه نمیده به نظرت خوبه دوستاشو دعوت کنم خونه

آره عالیه اتفاقا اینجوری بهتره

شنیدین دانشمندا و پژوهشگرا میگن صفحه گوشی ۳۰۰ برابر سنگ توالت میکروب داره 🤐                                                     من میگم زر میزنن 😁😁😁
بهتره مدرسه شو عوض کنه کلااا نه اینکه توو فکر این باشه ک دوست برای دخترش پیدا کنه

مدرسه رونمی تونم عوض کنم هر جای دیگه ببرم از کجا معلوم بهتر از این جا باشه منم دنبال دوست سالم هستم برای دخترم 

1578