2737
2734
عنوان

شوهر. زور. گو

445 بازدید | 28 پست

مادرشوهرم زنگ زده میگه امروز نهار. بیاین اینجا چون داییت اینات میان منم گفتم نمیام چون من باهاشون رفت و امد میکنم  اما شوهرم با پدر مادرم رفت و امد. نمیکنه امروز.  خودم یه نهار خوب درست کردم  با وجود اذیت هایه بچه گفتم دلش هست منم یه چیز خوب درست کنم اما الکی یه چیزایی رو بهونه میکرد هی من محل نمیدادم اونقدر. گفت که اخر. دعوامون شد اشغال عوضی ازش بیزارم انگار. من اسیرشم خب هستم دیگه میشورم میپزم تا شب که خسته بیهوش میشم دلم عشق میخواد. دلم دوست پسر. میخواد دلم یه مرد. واقعی میخواد یکی که به خاطر. خانوادش اینقدر. با من دعوا نکنه و اعصاب منو این بچه رو بهم نریزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیشب یه فیلم قشنگ دیدم یه عشق واقعی چه قدر دلم میخواد. چقدر اعتماد. به نفسم رو تو این زندگی از. دست دادم هیچ لذتی از. هیچ چیز. نمیبرم وقتی دختر. مجرد بودم پر. از امید. و ارزو بودم اما حالا یه زن افسردهام که نمیدونم از زندگی چی میخوام

2738
چه جوری پاکسازیش کنم

این متنو من دیشب برا یه نفر نوشتم برا کلی آدم کپی پیست کردم من فک میکردم فقط منم که این روش بلد نبودمو تازه یاد گرفتم ولی حالا میبینم خیلیا نمیدونن هنوز!

عزیزم اول باید بشینی یه جا تنها و آروم مشکلت رو کامل و با تمام جزئیات و ناراحتی هاش به خدا بگی انگار نشسته جلوت و داره گوش میکنه بهش بگو چه حسی داری بعد باید مسئولیت ۱۰۰درصد اتفاقی زو که افتاده بپذیری حتما میگی چه جوری؟! اصلا تقصیر من نبوده! اما عزیزم باید اینو بدونی که هررررر اتفاقی که تا حالا برات افتاده و میوفته به خاطر وجود داده هایی(اطلاعات) هست که در ناخوداگاهت ذخیره شده روی یک نوار که داااایم در حال پخش شدنه و دائم داره میخونه اما ما نمیشنویم. مثل سطل آشغال کامپیوتر این داده ها چه جوری رفته اونجا؟ ببین عزیزم در هر ثانیه ۱۵میلیون داده وارد ذهن ما میشه که ۲۰تاش میاد توی خودآگاه و ما ازش مطلع میشیم و بقیه ش میره در ناخوداگاه روی اون نوار و هی میخونه هی میخونه و باعثو بانی همه ی اتفاقاتیه که برای ما میوفته.پس هیییچ کس جز خودت مسئول اتفاقای زندکیت نیست چون اون داده ها روی نوارِ ناخودآگاه خودت ذخیره شدن وقتی اینو بدونی خیلی خیلی راحت میتونی مسئولیت ۱۰۰درصد همه ی اتفاقات زندگیتو بپذیری درسته؟ پس حتی اگه یکی بی دلیل اومده خابونده زیر گوشیت این تویی که مسئولی اگه بچه دار نمیشی اگه شوهرت ناسازگاره یا هرررچیییی تو مسئول ۱۰۰درصدی چون مشکل و ویروس ها در توعه نه در کس دیکه.پس بعد ازینکه با خدا راجع بهش قشنگو مفصل حرف زدی بهش بگو من مسئولیت ۱۰۰درصد فلان مشکل رو میپذیرم و متاسفم و لطفا من رو ببخش که به خاطر چیزی که در من جریان داره این مشکل(مشکلت رو بگو) رو به وجود آوردم ازت ممنونم و سپاسگذارم که به وسیله این مشکل(مشکلت رو بگو) به من یاداوری کردی که چیزی در درونم هست که باید پاکش کنم.سپاسگذارن که برام پاکش میکنی و دوستت دارم.تمام این ها رو خطاب به خدا میگی ۴بار یا بیشتر این رو تکرار کن و مسئولیت ۱۰۰درصد رو مدام یاداوری کن به خودت بعد هم یه نفس عمیق بکش و تمامو کمال ولش کن! حتی بهش فکرم نکن.درضمن این نکته هم به اندازه ی پذیرش ۱۰۰درصد مسئولیت مهمه و اون اینه که موقع پاکسازی مشکلت به نیت نتیجه پاکسازی نکن! یعنی چی؟ یعنی با خودت نگو من فلان مشکل رو پاکسازی میکنم تا فلان اتفاق بیوفته یا فلان اتفاق نیوفته نتیجه رو مشخص نکن آخرش همونی میشه که تو میخوای اما تو نباید نتیجه رو مشخص کنی تو فقط پاکسازیش کن خدا میگه تو مشکلتو بگو مسئولتیشو بپذیر بابتش عذر خواهی کن من برات پاکش میکنم برات معجزه هم میکنم اما تو نگو چیکار کنم همین ایمان داشته باش به خدا فقط پاکش کن اون مشکل رو وقتی این ها رو میگی و ولش میکنی اون داده هایی که باعث به وجود اومدن اون مشکل شدن رو خدا برات پاک میکنه به همین راحتی ما تو قران داریم که خدا میگه قد افلح من تزکی یعنی رها و آزاد شد کسی که خودش رو پاک کرد منظورش دقیقا همین پاکسازیه راجع بهش مطلب بخون کتاب بخون تحقیق کن اسم این روش پاکسازی به روش هواوپونوپونو هست که روش مردم بومی هاوایی بوده ما هم توی قران داریم اما متاسفانه بهمون یاد ندادن بلد نیستیم باید خودمون تحقیق کنیم اول کتاب آسانترین راه نویسنده ش مابل کت هست رو بخون بعد دیگه برا هرررر مشکلت نگران نمیشی فقط پاکسازیش میکنی به همین راحتی اجازه میدی خدا برات خدایی کنه.ببخشید طولانی شد سعی کردم کامل باشه سوالی داشتی بپرس

دیشب یه فیلم قشنگ دیدم یه عشق واقعی چه قدر دلم میخواد. چقدر اعتماد. به نفسم رو تو این زندگی از. دست ...

عزیزم تو و این آدمی که الان شوهرته به خاطر داده های مخرب مشترکی که هر دوتوت داشتید به هم وصل شدید و ازدواج کردید پاکسازیش کن که یا درست شه در هماهنگی با تو قرار بگیره یا بره یکی بهترش بیاد! کتاب آسانترین راه رو همین حالا دانلود کن بخون ۴۵ صفحه س نیم ساعت وقتتو میگیره.

میگه تا تو رابطه ات رو با خانوادم خوب نکنی من نمیام منظورش اینه که برم پیش خانوادش اسیری

خب تو برو پیش خانواده اش پیش شوهرت خودتو هم زبانی هم کاری نشون بده شوهرت که نبود بزن به بیخیالی به مدت بعد ببین تاثیری داره یانه

2706