2726
عنوان

جشن تعیین جنسیت😍 ایده بدید......

1517 بازدید | 27 پست

سلام عزیزان..من جاریبد میخواد جشن تعیین جنسیت بگیره قرارشده منم برم کمکش وایده بدم مثلا😁 لطفا ایده خوب خوب بدید..راستش خودم خیلی این جشنارو قبول نداشتم ولی اگر خوب بود خودمم شاید اینکارو کردم بعدها... 

اینکه چه چیزایی به عنوان دسر درست کنیم یا غذا چی باشه..چجوری باشه واینا هرنظر وخلاقیت وایده ای دارید ممنون میشم در اختیارم بزارید ❤😘😘

خدایاشکرت

من همه ایده هام دونفره‌س

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رنگ خوراکی صورتی بگیر با ابی 

همه چیو اینجور درست کن 

الویه درست کن تو سس مایونز این دوتا رنگ رو بریز واسه فینگر فود 

دسر هم خامه رو این دوتا رنگ بزن واسه ژله

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

خاهرم چندسال پیش گرفت خودش حتی نمیدونست بچش چیه جنسیتش .برگه سونوگرافی رو داد قنادی واسش کیک درست کردن داخلش خامه رنگی بود.البته ایران نیست پذیراییشم متفاوت بود  

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
خاهرم چندسال پیش گرفت خودش حتی نمیدونست بچش چیه جنسیتش .برگه سونوگرافی رو داد قنادی واسش کیک درست کر ...

وای چه دلی داشت من بودم صدبار نگاه میکنم اون برگه رو 😂😂😂

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
رنگ خوراکی صورتی بگیر با ابی  همه چیو اینجور درست کن  الویه درست کن تو سس مایونز این دوت ...

خب اینکه میشه دوقلو

2706