2703
2553
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229141 بازدید | 2261 پست
سلام الناز جون همسرم برای تولدم امروز کرم ضدچروک صورت مای رو گرفته.برای سن من(26سال)مناسبه؟اصلا کرم خوبی هست؟مرسی عزیزم.
روش اینو نوشته ANTI WRINKLE -DNA PROTECTING EFFECTS
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نخودبابا
1392/5/10 11:55 ب.ظ

سلام الناز جون همسرم برای تولدم امروز کرم ضدچروک صورت مای رو گرفته.برای سن من(26سال)مناسبه؟اصلا کرم خوبی هست؟مرسی عزیزم.
روش اینو نوشته ANTI WRINKLE -DNA PROTECTING EFFECTS

کرمهای مای رو من ازش اثری ندیدم تا به حال انگاری فایده ندارن
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2714
الناز جوووووووون به نظرت کدومش برای رنگ مو عروس قشنگ تره؟ یا مشکی؟ یا هر رنگی که فکر میکنی؟ پوستم گندمی روشن.
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
ممنون الناز جون.
این دفعه هم به توصیت عمل میکنم مثل ماسک و کرم کلیون که گرفتم این ژلو میگیرم باشد که رستگار شویم....
حالم این روزا حال خوبی نیست من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاس...
الناز این عکسی که فرناز جون گذاشته عکس 3 رنگ رژش چه رنگیه میشه یه رژ این رنگی معرفی کنی
دلتنــــــگ نشــــدی ببیــــــنی
چـــــگونه خوبتـــــرین خــــاطره هــــــا
بی رحــــــم ترینــــــشان می شــــــود …
الناز جون رفتم کرم ضدچروک مای رو پس دادم متاسفانه باید به جاش حتما خرید میکردم.ژل دور چشم آکادمی نداشت مجبور شدم کرم دور چشم راسن روبگیرم.گفت از هیدرودرم بهتره.خوبه؟یه ماسک کراتینه 2فاز کریستال هم خریدم.خوبه؟
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
2706