2737
2739
عنوان

همدردی با اقایون

119 بازدید | 13 پست

یه مرد بهم گفت میفهمی وقتی یه دختر یه پسر رو که عاشقشه به خاطر وضعیت مالیش نخواد و طرد کنه چه دردی داره؟

خواستم نظر شما رو بپرسم، درد داره؟چقدره دردش؟مگه خودشون به خاطر قیافه و ننه و هزار چیز دیگه ول نمیکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ولمون‌ کن بابا

هر موقع اونا هم هزار تا درد خانما را فهمیدن 

خانما هم این یه درد را میفهمن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

فردای روزگار وضعش خوب بشه دختره رو ول می کنه میره سراغ کسی که روزای سختیشو ندیده باشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

منم یه نفرو تقریبا میشه گفت به همین دلیل ول کردم.

گاهی میگم شاید باید پاش می موندم تا پیشرفت کنه.

ولی بعد که میرم خرید و هر چی دلم میخواد میخرم و دغدغه پول ندارم میگم نه کار خوبی کردم ردش کردم.

زندگی با کمبود پول ، روحیه خیلی قوی میخواد که من ندارم. دروغ چرا.

اینو همه میگن 😂 به خوشکل ها یی که وضعش خوب باشه میگن بیشتر 😂😂

ببین یعنی هزارتا لایک داری

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄