2726
عنوان

خواهشا بیاین

30 بازدید | 2 پست

سلام من دوسال میشه که اقدامم بعد حامله نمیشدم رفتم دکتر گفت تنبلی داری اما پریودام منظم بودن هفت روزه بودم قرص و اینا خوردم خوب نشدم دیگه نرفتم دکتر بعد الان پریودیم خیلی طولانی میشه مثلا بیش تر از هفت روزم بعد نمیدونم تخمک گذاریم کی بوده ... الان یه هفته میشه پریودیم تموم شده بعد دوسه روزه سینه هام شدید درد میکنه و زیر دلم بعضی مواقع تیر میکشه میشه علاعم  تخمک گذاری باشه ؟ اینو یادم رفت بگم اول که ماه قبل تقریبا یه ماه باشگاه رفتم و زومبا کار کردم بعد تردمیل زیاد میرفتم موقع که پریود شدم بعد یه بار ۳۰ دقیقه تردمیل رفتم یهو زیر دلم بدجور تیر کشید جوری بود که نشستم رو زمین از درد بعد دیگه یه هفته هم میشه خرما خیلی می خورم به خاطر اینکه میگن طبش گرمه .. به نظرتون میشه تخمک گذاری باشه راستی چند روز پیش هم با عرض معذرت تا چند روز ترشح داشتم عفونت نبود میدونم چون الان تموم شد فقط چند روز بود مثلا وسط رونام خیس میشد بدون بوهم بود آبکی بود زدم اینترنت گفت علاعم تخمگ گذاریه بعد به نظر شما درسته ببخشید طولا نی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷