2737
2734
جان..

جانت سلامت . باید بخونم برا استخدامی برنامه ریزی خوب و امیدوارکننده ای میخوام. نمیدونم چجوربخونم  انگار کل بدنم بی حس. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درس خوندن مثل اینه که باید یه باری رو ببری بالای کوه , اولش سخته ولی بعدش دیگه قل میخوری !

اول با روزی نیم ساعت شروع میشه دیگه کم کم عادت میکنی به درس . یهو میبینی صبح تا شب دفتر کتاب دستته .

2731
درس خوندن مثل اینه که باید یه باری رو ببری بالای کوه , اولش سخته ولی بعدش دیگه قل میخوری ! اول ب ...

میدونی بضی درسهام مث تغذیه .. فیزیولوژی اذیتم میکنه خیلی شیک روحیه مو خراب میکنه. و اینکه میخواستم زبان و ریاضی بخونم دیدم من ادم زبان و ریاضی نیستم.. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
جانت سلامت . باید بخونم برا استخدامی برنامه ریزی خوب و امیدوارکننده ای میخوام. نمیدونم چجوربخونم&nbs ...

اول اینکه بدون تو چ محیطی بهتر میشه حالت و تمرکز بهتری داری، و بعد ببین چ تغدیه دوست داری بخوری در زمان درس بخور و اینکه چ ساعتی حالت رو فرم تره، و به چشم درس خوندن نگاهش نکن این یک هدف تو به بهترین جایگاه زندگیت قرار برسونه پس ببیم برای هدفت چقدر میخوای وقت بزاری و دوستش داری؟!

اول اینکه بدون تو چ محیطی بهتر میشه حالت و تمرکز بهتری داری، و بعد ببین چ تغدیه دوست داری بخوری در ز ...

ممنونم ..

میدونی دیشب اصلا شب خوبی رو نداشتم امروزمم داغون شد... دیشب شوهرم رو دنده ی چپ بود کلا حالموگرفت انقدر که داشتم گریهدمیکردم خواستم تاپیک بزنم عنوانشم نوشتم ازشوهرم متنفرم.. ولی باز حذف کردم.چون حتی حرف زدن هم دردی ازم دوا نمیکرد بنابداین بهش گفتم بی وجدان. و اونم یکم بعدش وجدانش ب درد اومد  و یکم خوب شد.

میدونی بضی درسهام مث تغذیه .. فیزیولوژی اذیتم میکنه خیلی شیک روحیه مو خراب میکنه. و اینکه میخواستم ز ...

خو دیگه مهمترین عامل برای یادگیری علاقه ست . اگر علاقه نداشتی باشی یادگیری سخت تر و خسته کننده تر میشه . برای همینه همیشه میگن برید دنبال علاقه تون .

2738
خو دیگه مهمترین عامل برای یادگیری علاقه ست . اگر علاقه نداشتی باشی یادگیری سخت تر و خسته کننده تر می ...

خب منم میخواستم ازدرسهایی ک اذیتم میکنن بگذرم بم گفتن خوش خیالی باید همه شو بخونی

ممنونم .. میدونی دیشب اصلا شب خوبی رو نداشتم امروزمم داغون شد... دیشب شوهرم رو دنده ی چپ بود کلا حا ...

اگر با این روحیه بخواین بخونید زود خسته میشی سعی کنید محیط اروم کنید و با ملایمت باشید تا ایشونم الگو بگیره..

اگر با این روحیه بخواین بخونید زود خسته میشی سعی کنید محیط اروم کنید و با ملایمت باشید تا ایشونم الگ ...

ان شا الله توکل باخدا.

از عصر شروع میکنم

تو قوی و موفق هستی چون یک زن با ارزشی عزیزم ارزوی بهترین ها برات دارم    

ممنونم عشقم   برام دعا کن روحیه م حفظ بشه این قبولی  تنها راه نجات من ازاین شرایطی ک دارم

تو قوی و موفق هستی چون یک زن با ارزشی عزیزم ارزوی بهترین ها برات دارم    

عزیزم. عیبی نداره اگه درسایی ک سختمه رو حذف کنم.. مثلا یکی  ازکتابها ی تخصصی رو.

و ریاضی و زبان عمومی رو.

2706