2703
2553
عنوان

سنجش پیش از دبستان

1711 بازدید | 19 پست

سلام ،من دخترم رو شهریور ماه بردم برا سنجش پیش ،امسال می‌ره پیش دبستانی،منتها دخترم همکاری نکرد و ارجاع دادن برای سنجش تخصصی،کسی هست اینجوری باشه ،دلم آشوبه میگه نکنه بچه م رو بفرستن مدرسه استثنایی،دخترم بهره هوشی بالایی داره ولی چون یه مدت خودم بنا به شرایط م پیشش نبودم دچار اضطراب شده و ترسیده و جواب نداده 

نمیدونم واس پیش هم قبلش سنجش دارن؟نه بابا الکی ک نیست اونجا روانشناس و متخصص هست متوجه میشن دلیلش چی بوده

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سنجش تخصصی چجوره؟ دختر منم امسال رفته پیش.. 

سنجش رفته مرحله اول و جواب نداده ظاهراً ،به من گفتن بلد نیس ،ولی من مطمینم بلده ،تا ده که سهله دختر من تا صد رو بلده و برعکس هم میشمره ،تفاوت ها و شباهت ها ،ماز ،همه اینها رو کاملا مسلط هست 

2720

منم برای سنجش کلاس اول رفتم یه مشت ادم عقده ای نشستن بخدا من قیافه شونو دیدم کُپ کردم چه برسه به بچه. منم دخترم خیلی چیزا بلد بود بعد اومد بیرون دیدم امتیاز خوبی ندادن گفتن باید بری فلان جا! خدا میدونه اون مدت تا ۱هفته بگذره چقدر حالم بد بود و نگران بودم حتی خودم دخترم رو بردم مشاور گفت هوشش عالیه. ۱هفته گذشت دیدم بله فقط میخواستن قلب رو چک کنن و مسخره بازی یه دانشجو نشسته بود...یعنی واقعا متاسفم که یه سری ادم عقده ای مسئول اینجور کارا هستن و هیچ تخصصی ندارن فقط استرس میدن به ادم

2714

بعدم این امتیازا چرته فقط توی یه ۱۵ دقیقه یه معلم بفهمه بچه باهوشه! اسمشم میزارن سنجش!بیشتر برای چکاپ دندون و چشم و ....خوبه البته به دختر من گفت چشمش ضعیفه ۲تا چشم پزشک بردم گفت چشمش هیچ ضعیفی نداره. یعنی یجورایی سنجش کَشکه!!مثل بقیه کارهای ادراری!

بعدم این امتیازا چرته فقط توی یه ۱۵ دقیقه یه معلم بفهمه بچه باهوشه! اسمشم میزارن سنجش!بیشتر برای چکا ...

بله متأسفانه آینده بچه هامون وابسته به نظر بعضی هاس که حتی اصول اولیه ارتباط با کودک رو شاید حتی ندونن

سلام خانم شرمنده مزاحمتون شدم صورت پسرم اگزما داره هر کاری میکنم خوب نمیشه تو یه تایپک گفته بودید خوب شده اگزمای پسرتون میشه لطفا راهنمایی کنید 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
سلام خانم شرمنده مزاحمتون شدم صورت پسرم اگزما داره هر کاری میکنم خوب نمیشه تو یه تایپک گفته بودید خو ...

سلام بانو، من پسرم با طب سنتی درمان شد، علتش خشکی و گرمی بیش از حد کبد هست، خاکشیر تخم شربتی، یه سری ترکیب های گیاهی هم بود دم میکردم حقیقتا الان یادم نیس چون زمان زیادی گذشته، بدنشم مرتب با روغن بنفشه ماساژ میدادم، راستی حجامت عام هم انجام دادیم براش که عالی بود 

سلام

به نظرم با خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان یه مشاوره داشته باشید،  ایشون دراین زمینه سنجش قبل از مدرسه کودکان۵ تخصص کافی دارند و تو تهران بینظیرند

اسم ایشون رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشد و شماره منشی جهت رزرو وقتشون هست.

2706