2737
2734

اومدم دو هفته خونشون مسافرت جاهاي ديگه هم قراره بريم واسه گردش به اصرار همسرم بخاطر اينكه ميخوان دخترمو يمدت ببينن گفت بريم خونشون دو هفته منم گفتم خب حق دارن نوه شونه دلشون براش تنگ ميشه ، حالا اومديم پدر منو دراوردن انقدر چپ ميرن راست ميرن تو بچه رو بد تربيت كردي چرا با ما صميمي نيست چرا گريه ميكنه چرا گشنشه چرا خوابش مياد چرا ميگه فلان چيزو بده چرا بغل ما نمياد 😟 واي دارم ديونه ميشم به شوهرم گفتم اينطوري ميگن ميگه ولشون كن گوش نده محل نزار كار خودتو بكن ولي اينا ول كن نيستن هي دخالت ميكنن تو تربيت بچه آخه پيش خودشون نميگن به ما چه بچه خودشه !!!!؟؟؟؟؟ حالا همه اينا راجعبه بچه ١٨ ماهه 😐

كه سرماخورده جاش عوض شده ٦ماهه نديدتشون آب به آبم شده بخدا عقل هم خوب چيزيه كه انگار خدا به اينا نداده!🤔 

فقط واسه درد دل بود دوستان انقدر قاطيم كه نميدونم به كي بگم كاراشونو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو شما فراموشی گرفتین یعنی بچه های شما گریه نمیکردن مریض نمیشدن  دوهفته قبل پسرم از عمه اش سرماخوردگی گرفته بود پدر شوهرم گفت بچه شون را مثل علف هرز بار میارن مواظبش نیستن منم گفتم مریضی که برای همه هست حالا دخترتون که باد بهش میخوره  علف هرزه یا بچه من که سالی دوبار سرما میخوره علف هرزه هفته بعدش رفتیم خونشون دید بچه خواهر شوهرم که پیش پدر شوهرم بوده از دوجا دست بچه را در کرده بودن گفتم علف هرز شدی 😂

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
2738