2726

رفتیم خونه مادر شوهرم قبلا گفتم ک دخترش مرده پدر شوهرم امشب اینجا نیست شوهرم منو ول کرده رفته پیش مامانش خوابیده اینم بگم خواهر برادر مجردم داره ک برن پیشش بخوابن من تنهام تو اتاق هم حرصم گرفته هم میترسم از این خواهراش نگم ک چقد خوشحال شدن داداششون رفت پیش مادرشون یکیشون نیومد پیش من واقعا برا همشون متاسفم تز همشون حالم ب هم میخوره شوهرم همیشه منو تحقیر میکنه جلو خانوادش همیشه باعث میشه من ضایع بشم تو خونه خودمون اصلا با من حرف نمیزنه هیییچ محبتی بهم نمیکنه بعد همش ب خانوادش محبت میکنه تعریفایی میکنه پیش خانوادش ک هیچوقت پیش من نگفته خواهراش از چیزایی خبردارن تو زندگیمون ک من خبر ندارم فقط موقع س ک س با من خوب میشه ادعا مرد خوب و عاشق بودن هم داره بعد بهم یه جو محبت نمیکنه میگه خودت باید بفهمی خب آخه مرد نا حسابی از کجا بفهمم؟از کدوم کار عاشقانت باید بفهمم؟دست بزنم داره میخوام ازش طلاق عاطفی بگیرم چند بار خواستم بهش خیانت کنم در حدچند پیامم پیش رفتم اما بعدوجدانم نزاشته ادامه بدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گفتی خواهرشوهرت مرده؟یعنی الان عذادارن؟یامن اشتباه متوجه شدم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
وقتی رفت پیش مامانش تو هم میرفتی خونه مامانت رک بگو میترسم تنهایی بخوابم میرم خونه مامانم ابروش و بب ...

فک نکنم براشون مهم باشه اینجورمادر شوهرا سلیطه میشن

ببخشید بی ادب شدم لجم در اومد 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بایدیه تلنگرحسابی بهش بزنی

یعنی چی اون رفته شما چیزی نگفتی 

نبایدمیزاشتی بره

توجمع که خردت میکنه یه حرکت محکم بیا دست بزن داره دستش وقلم میکنن شمایی که سکوت میکنی مرد اگر زنش نزاره هیچ کاربیخودی نمیتونه بکنه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
وقتی رفت پیش مامانش تو هم میرفتی خونه مامانت رک بگو میترسم تنهایی بخوابم میرم خونه مامانم ابروش و بب ...

مامانم خونش شهر دیکس بعد ما رفتیم خونشون آخر شب این تصمیم رو گرفت

2706