2733
2734

سلام خانومای عزیز.‌ مدتیه یه مشکلی تو زندگیم هست آرامشم رو ازم گرفته...

شما از چه ذکر یا دعایی حاجت گرفتین؟

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن هر وقت مشکلی داشتید سیل صلوات راه بندازید.

من همه ی این کارایی ک دوستان گفتن و خیلی دعا و ذکرهای دیگه انجام دادم. اما مشکلم فعلا حل نشده. نمیدونم چه حکمتی. زندگیم رو هواست لطفا برام دعا کنید...

2738
من همه ی این کارایی ک دوستان گفتن و خیلی دعا و ذکرهای دیگه انجام دادم. اما مشکلم فعلا حل نشده. نمیدو ...

اینم قبول کن حکمت خیلی از کارا رو ما نمیدونیم.ان شاءالله اگه به صلاحته حاجت روا بشی اگه نیست خدا بهترشو جایگزین کنه برات

اینم قبول کن حکمت خیلی از کارا رو ما نمیدونیم.ان شاءالله اگه به صلاحته حاجت روا بشی اگه نیست خدا بهت ...

ممنونم عزیزم. ان شاءالله....

فقط ۷۰ بار میخونی واسه مشکلت ؟؟ یا روزی هفتادبار؟؟

ن وقتی مشکل داشتهدباشم واقعاحاجتموداده مخصابرای مریض استادمادرم طب سنتیه میگفت ب مریضمون خوندیم کمایی بهوش اومدپد پیامبرگفته ب. مرده بخونی زنده میشه انقد معجزه داره مثلاشوهرم سرکارش اصلای هفتست درنمیادامروز گفتم خدا ب این حمداعتقاددارم هفتادتامیخونم یکی دوقلم جنس فروخت  افردادیگ میخونم همون ک حمدم تموم شدشوهرم زنک زدم گفت دوقلم فروختم یعنی واقعابرام عالیه.برای مشکل هرچی هفتادتاحمئ

2706