1464
1411

تلوزیون ما خیلییییییییی😐😐😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

یخچال ما کشتی میگیره😒

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436
1449

یخچال ما هم اینطوریه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیرحسین متولد دی ۹۵🧒 کیان متولد آبان ۹۸👶👩‍👦‍👦سادگی جرم است و من یک مجرم‌ سابقه دار. ساده که باشی سادگیت را حماقت میخوانند و ‌کسی و نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای....

آره بابت کمدها بیشترالانم که فکرکنم ماهیهامون کشتی میگیرن یهچال که نگوبرفک زادیی میکنه یاقرقه میکنه

چه سخت هست تنگ ماهی بودن🌺اگربشکنی قاتلی 😢واگرنشکنی زندانبان😭
ما یخچالمون اینجوریع دلیلش چیه؟؟؟ تازه ۲ ساله مامانم عوض کرده قدیمی هم نی بگیم داره از کار میفته اخ ...

والا فک کردم فقط وسایل ما اینجورین نگو کلا شبا  فازبرشون میداره😁

میشه برا حل شدن مشکل منم یه صلوات بفرستی❤🙏
1476
1331