2737
2734

شما باشید چکا میکنید؟؟

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉

خرید

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته بستگی داره هر کدوم کجا باشه و چه موقعیتی داشته باشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738

یعنی میگید برم خونه 50متری ؟؟؟؟پس دعا کنید جور شه...ولی نمیتونم بدگ اجاره خودم برم حای بهتر

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
فعلا ک رکود شده ...ولی خب هیچی معلوم نیس ....بخر راحت بشی از مستاجری ..ببین خودت چی میخوای 

تادچندسال رکوده؟؟؟؟

خرید تهش میدی رهن خودت میری ی جای دیگه اجاره

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
خرید تهش میدی رهن خودت میری ی جای دیگه اجاره

اخه همچین شرایطی ندارم همینم با کلی وام و قسطه....

اخه همچین شرایطی ندارم همینم با کلی وام و قسطه....

خودتون میدونید ولی من خودم سه سال تو ی خونه ۵۰متری زندگی کردم بعد که قسطامون  تموم شد رفتم جای دیگه رهن بعدم خدا عنایت کرد و با وام و قرص و قوله یکی دیگع خریدیم .

البته جایی که مخرید حواستون باشه ایا موقع فروش ب راحتی فروش میره یانه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706