2733
2734

تو روخدا اینقد دلم همدیگه رو نشکونیم مگه چقد زنده ام اکثرا چون جایی برا درد ودل نداریم پناه اوردیم ب اینجا چرا همیشه ی بحث های پیش میاد عصبی میشیم بهم حرفهای نامربوط میزنیم من خودمم چندباری عصبی شدم حرف بد زدم ولی بعدش حسابی پشیمون شدم با اینکه ب خودمم حق میدادم  بیایید اینقد حق الناس ب گردنمون نزاریم اگه تو تایپکی ک میدونیم جنبه اش رو نداریم شرکت نکنیم ک هم دل استاتر و  و هم دل خوندم رو آسیب بزنیم

مرسی که گفتی ولی کوگوش شنوا

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب آخه اینجا راحت حرف نزنیم پس چیکار کنیم!!!!!!

مطمین باش از حرف های اینجا کسی دلش نمی شکنه !!!  

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2728
واقعا به خاطر نیش زبون بعضی ها مجبور شدم کاربریمو عوض کنم

جدی 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
خوب آخه اینجا راحت حرف نزنیم پس چیکار کنیم!!!!!! مطمین باش از حرف های اینجا کسی دلش نمی شکنه !!! &n ...

ن عزیزم نمیگم راحت نباشیم ولی دل همدیگه رو نشکنیم خیلی راحت بهم توهین میکنیم خیلی راحا واگذار میکنن ب ائمه 

2738