2726

در روایت اومده هرکی سوره ی واقعه رو دوشنبه ماه قمری بخونه به مدت 14 روز. به تعداد افزایش روزها به تعداد سوره ها اضافه میشه.. مثلا روز اول یکبار. روز دوم دوبار تا روز 14 هم که 14 بار باید خونده بشه.. برای اطلاعات کامل وجامع میتونین تو گوگل سرچ کنین. در ضمن دوتا دعا هم هست که یکیش پنجشنبه هر بار ویکی هم آخرین روز باید خونده بشه یعنی روز 14هم.اونارو از تو گوگل پیدا کنین. التماس دعا

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من امروز نخوندم  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرداست دوشنبه 

مرررررررررسی

بعد یه سوال یعنی تا 14 روز باید سوره واقعه رو بخونیم؟ بعدشم پنجشنبه اون دعایی که گفتی رو بخونیم؟

بعدش خب چ نتیجه ای جز ثوابش حاصل میشه؟ مثلا گره گشایی از کارمون داره؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
مرررررررررسی بعد یه سوال یعنی تا 14 روز باید سوره واقعه رو بخونیم؟ بعدشم پنجشنبه اون دعایی که گفتی ...

بله. هر حاجتی دارین بگین. حتی موقع خواندن سوره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بله. هر حاجتی دارین بگین. حتی موقع خواندن سوره

ممنون